Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szexuális zaklatásnak minősűl?...

Szexuális zaklatásnak minősűl? Hogy mondjam el a szüleimnek? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az edzőm élettársa, aki néha helyettesíti az edzőm fogdos, csókolgatja a nyakamat, és ma szájon csókolt. Elhibáztam mivel az első lépéseket nem vettem komolyan. Bár többször rászóltam, és elutasítottam a közeledését. Szemtanúim talán vannak de semmilyen írásos bizonyítékom nincs.

Igen azért elég valószínű hogy ez szexuális zaklatás lesz. Főleg mivel én 16 vagyok ő meg 40 felett. De nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek. Vagy hogy egyáltalán elmondjam e. Nem vagyok benne biztos hogy én bíróságraakarok járkálni, és abban sem hogy az egész világ tudjon erről, beleértve a barátaimat, a családomat, a suliban lévőket, a tanári kart. De félek attól hogy ebből valami szihés problémám lesz.



#csók #zaklatás #petting #edző #tapizás #30 évvel idősebb férfi
2017. szept. 3. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
SZIHÉS :D:D
2017. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj,erről nagyon nehéz beszélni,de meg kell beszélned a szüleiddel,ők segítenek megtenni a szükséges lépéseket. Muszáj evvel kezdeni valamit,mert ha nem,nem csak a te életedet fogja megkeseríteni! Ez az ember bűnöző és most csak rajtad múlik,hogy bántani fog e még téged vagy másokat. Ha nem is a szüleidnek,de egy megbízható tanárnak vagy általad kedvelt felnőttnek tudnia kell róla,mert ez így nem mehet tovább...
2017. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen szexuális zaklatásnak minősül függetlenül attól, hány éves vagy. Megértem, hogy kellemetlen lenne számodra, ha nyilvánosságra kerülne az ügy, de mindenképp jelezd mind a sportszövetségben, mind otthon, különben folytatni fogja veled és másokkal is. Ideje, hogy az ilyen férgek eltakarodjanak végre a gyerekek és fiatalok közeléből.
2017. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Megerősítem az előttem válaszolót: mindenképp szólj egy (vagy több) felnőttnek, aki(k)ben megbízol!
2017. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

"De félek attól hogy ebből valami szihés problémám lesz."

Hát a fickó azt látja hogy jót smárolgattok, és nincs semmi következménye, azt gondolhatja hogy kéreted magad és nem is bánod igazán, ilyesmi.


"Vagy hogy egyáltalán elmondjam e."

"16 Éves lány vagyok, lehet egy kanos idős pasi egyszer olyan kanos lesz hogy elkap, de nem tudom hogy akarok e bármit tenni azért hogy megakadályozzam."


Ha nem szólsz a szüleidnek, mit akarsz tenni? Úgy látom az elutasítás nem annyira megy neked, hisz már olyan közel engedted magad hogy megcsókoljon.. Hogy reagáltál erre mikor megtette? Remélem nem csak elpirultál és csöndben meglepődve néztél.


"De nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek."

Nem értem a problémád. Szimplán elmeséled neki ki is ez a pali, és mit csinált veled.


", és abban sem hogy az egész világ tudjon erről, beleértve a barátaimat, a családomat, a suliban lévőket, a tanári kart."

Hát esélyes hogy tudni fogják, terjed a pletyka. De neked nincs semmi rossz dolgod ebből, nem te vagy a gáz ebben az esetben, hanem a fickót fogják fújjolni.


" Nem vagyok benne biztos hogy én bíróságraakarok járkálni,"

Nem biztos hogy kell is. Lehet szüleid adnak pár figyelmeztetőt a srácnak hogy mégegyszer ilyet csinál mentek bíróságra, te pedig viszel magaddal gázsprayt, és meg is van oldva...


"Elhibáztam mivel az első lépéseket nem vettem komolyan"

Téged egyébként zavar egyáltalán amit csinál ez veled?

Egyébként az élettársának is mondhatnád, hogy lecuppantott téged, abból is lesz egy kis konfliktusa..

Annyira sok lehetőséged van hogy meglegyen oldva a problémád, de nem hiszem igazán hogy ez tényleg zavarna téged.

2017. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy szólj!!!! Most még időben vagy, mi lesz a következő lépése? Megerőszakol? Ne hagyd eddig elfajulni a dolgokat.
2017. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szóljál a szüleidnek,mert ha ez így megy egyszer véletlenül kettesben maradtok és tényleg megerőszakolhat.
2017. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom miért lettünk nullára pontozva.


Szerintem aki idáig fajul az igen is addig fog menni míg szexuálisan a kérdezővel akar lenni. Mivel a kérdező gyerek és nem utasítja vissza, ez még jobban izgathatja illetve tudatában lehet vele,hogy nem fog ellenállni.


Én ezt nem várnám meg.

Legalább a szülőknek vagy egy tanárnak szólni kell.

Végső esetben kilépni onnan.

2017. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
88%
Fel a negatívra! Ha egy 16 éves lány így viszonyul egy negyvenes pasi viselkedésére, akkor én inkább azt mondanám, hogy ő maga is akarja, bátorítja a pasit. Mindenesetre, ha nem így van, legközelebb amikor ilyent csinál, csapj botrányt. Ha nem teszed, akkor az edződ jogosan fog kirúgni...
2017. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Már hogy lenne zaklatás ha hagyod magad?!
2017. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!