Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férfiról, aki sokat foglalkozik az öltözködésével?

Figyelt kérdés

Sokszor bújja a márkás férfi ruha webshopokat, és nem sajnál magától semmit ami tetszik neki. Ezért sok ruhája van, és szeret minőségien, normálisan felöltözködni, mindig az alkalomhoz illően, öltözködés előtt mindig ellenőrzi azt, hogy minden ruhadarab passzol e a másikhoz, és ha igen, magára kapja aztán már indul is. A ruháira vigyáz, mert mint említettem, szereti a márkás ruhákat, és ki tudja meddig van rá pénze, ezért mindíg amelyik ruhákat megveszi, azoknál pontosan betartja a mosási és tárolási előírásokat, stb. Ez a férfi konkrétan én lennék :D


24/f


2017. szept. 3. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak szimplán azt jelzi, hogy igényes vagy. Szerintem nem elítélendő. Nem azt mondtad, hogy órákat töltesz a tükör előtt.
2017. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy attól hogy valami márkás még nem biztos hogy jó minőségű. De ameddig nem a szüleinél él, és önmagát tartja el, azt csinál a pénzével amit akar.
2017. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A márkás nem feltétlenül jó minőségű, és nem feltétlenül néz ki jól. Az Adidas meg a Nike is drága márkák, mégis egy Nike széldzsekivel meg egy Airmax cipővel lehet a legigénytelenebbül kinézni.

Egyébként nekem ez már egy nőtől is sok lenne. Jó dolog, ha valaki igényes, és tud szépen öltözködni, az sem baj, ha szeret vásárolgatni, sokan ruhamániások, de azért ha a párom többet shoppingolna, mint én, és már kisebb vagyonokat költene ruhákra, ami értelmesebb célokra is mehetne, és komplett gardróbszobát kéne építenünk, hogy elférjenek a ruhái tökéletesen tárolva, és még nekem kéne őrá várnom, hogy elinduljunk valahova, mert annyit öltözködik meg ellenőrzi, mindene passzol e mindenhez... hát, nem bírnám hosszútávon elviselni. A felszínességet sem szeretem, ha valaki megrögzötten ragaszkodik a márkás, drága ruhákhoz, és meghalna, ha kínaiból vagy turkálóból kéne felvennie valamit, az abszolút nem szimpatikus.

Nem attól lesz egy ruha szép, menő, vagy igényes, hogy rá van nyomva egy embléma és 25.000 forintba került. Ahogy egy ember sem attól lesz igényes és csinos, hogy az a bizonyos embléma ott lóg a ruháján.


De nem ez alapján választanék párt vagy épp szakítanék valakivel.

Attól, hogy valaki sokat költ ruhákra, és az átlagosnál többet foglalkozik az öltözködéssel, még lehet egy nagyon jószívű, kedves, humoros, okos és szerető társ, akkor pedig kit érdekel, hogy kéthetente rendel magának egy garnitúra ruhát.

De ugyanígy lehet egy buta, udvariatlan, figyelmetlen, önelégült, érzéketlen bunkó is, akkor pedig cseszheti a méregdrága holmijait meg a stílusos öltözködését, mert nem fog kelleni senkinek, max. agyatlan, pénzre utazó pi**áknak.

2017. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kínaiban is szoktam cuccokat venni, pl boxereket meg az öveimet ott veszem. De egy kínai farmert sose vennék fel, mert nem. Valahogy más a minősége egy márkásnak és egy kínainak. Ha már ruha, akkor legyen tartós.
2017. szept. 3. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha akarja miért ne, bár engem nem igazán szokott érdekelni, hogy milyen márkákat visel.
2017. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!