Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lakatos Brendon mivel foglalko...

Lakatos Brendon mivel foglalkozik? Honnan olyan gazdag?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Pl.

[link]


De volt ahol konkrétan vagy több száz millió volt nála, 1 négyzetméter huszasokból. Csak azt nem találom...

2017. máj. 7. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
A nevéből és a fizimiskájából ítélve, szerintem bodzaszedéssel.
2017. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
En ugy tudom hogy lanyokat futtat Svajcban meg itthon is.Hogy ebbol mi igaz es mi nem nem tudom..
2017. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
A saját(mára már ex) feleségét futtatja,nincs sok pénze,amiért van egy bmw-je meg pár bizsuja/márkás cucca attól nem lesz gazdag.Én is és sok más ember is tudna 1-2 millát dobálgatni arcoskodásból,a gazdagság nem itt kezdődik,hogy használtan veszel egy 5-ös bmw-t,hanem ha újonnan minden fél évbe új bmw-t vagy más luxus tárgyat.
2017. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem "gazdag" van kb 1 gurigája össz vissz amit jobbra balra hajigál,száz milliót max tv-ben látott,van egy németből behozott 15 éves bömöse meg pár márkás ruha,plusz ékszer amiről senki nem tudja eredetiek e.

Nézzétek meg a házát meg a medencéjét,a Borsodi putrik színvonola kb..

2019. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
84%
Utolsónak írom hogy az ékszerek eredetiek több livejában is elmondta ha viszont ez nem lenne elég számlát is megmutatta és azt hogy az aranyom rajta van 585 ha ez mond valamit neked egyáltalán
2020. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!