Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy egy személynek sok kis szemétkedő húzása volt veletek és mikor nem kerestétek bizonyos idő múlva megint jelentkezett?

Figyelt kérdés
Általában 1-2hónap elteltével jelentkeznek az ilyenek.Csak azt nem értem ezek azt gondolják a másik ember idióta és annyira becsülik az intelligenciáját,hogy 1-2 hónap alatt mindent elfelejt.Azt nem hinném,hogy nem tudatosan csinálják, mert érzik ők hogy valami nincs rendjén különben nem távolodnának el.Például nekem volt ilyen esetem tett egy szemét megnyilvánulást(és ez nem egy egyszeri eset volt) utána mikor szembejött velem bevásárlásnál csak üdvözölt és továbbment,egyébként mindig megszokott állni pár szóra,mert össze is jártunk,a buszállomáson is ezt elismételte,lehet rólam is lelátja,hogy nem kivánatos,de azért próbálkozik,gondolom azért,hogy megint kiélje a szemétkedő hajlamait.Amikor a kisgyerekének volt a kereszetlője múlt évben, az azt megelőző és követő időszakban ugyanigy viselkedett mikor találkoztunk.Persze a "barátai" közül engem nem hivott meg.Majd a keresztelő után jó egy hónapra rá jelentkezett.

2017. szept. 6. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, de én az ilyen embereket elküldöm a fszba. Ennek az eljárásnak köszönhetően csak olyan barátaim, ismerőseim vannak, akik normálisan viselkednek velem.
2017. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt, aki a végén a sok szemétsége után egy apró hibám után úgy forgatta az egészet, hogy énmiattam van vége a barátságunknak. Az egyetlen hiba, amit elkövettem, hogy nem olvastam be utána neki, mert nem akartam drámát, volt elég akkor az életemben... utána kommentált az akkori blogomba, lájkolta egy-két fb-s bejegyzésemet, de én nem reagáltam vissza. Amilyen beképzelt, sztem a mai napig azt hiszi, hogy ő semmi rosszat nem követett el ellenem.
2017. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: igen, az a specialitásuk,hogy a másikat tegyék meg bűnbaknak, vagy ha nem akkor értetlenül állnak,hogy mi bajod van,mintha ők nem csináltak volna semmit.
2017. szept. 6. 11:44
 4/4 Metionin ***** válasza:

Nekem az általános iskolai padtársam elkezdett lopni tőlem, először apró dolgokat, utána már pénzt is. Balhéztam vele, az utolsó évben már nem is szóltam hozzá. Erre nyári szünetben megjelent a házunknál, hogy segítsek már neki xy tanulmányi dologban, mégiscsak barátnők vagyunk. Kivágtam mint macskát szrni.

Később nem fordult elő ilyesmi, valószínűleg úgy reagáltam le a szemétkedést, hogy az illetők nem mertek újra megjelenni.

2017. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!