Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a hasszurka, az a...

Nektek a hasszurka, az a bizonyos "mindjárt megjön" érzés mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklusom 30. napján, mostanában mindig 30 napra jön. A hőm fent van. Pici görcsöket, enyhe hasszurkálás már kb két hete is éreztem (hónap elején voltunk együtt párommal, ő külföldön dolgozik). Most a menzi közeledtével reggel és este / éjjel szokott néha görcsölni. Tegnap meg is szédültem, de úgy hogy le kellett, hogy üljek.

Szerintetek van esély a babára? Nektek milyen jelek voltak legelőször, amiből tudtátok / sejtettétek, hogy baba van? :)


2013. okt. 28. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a másfajta mellfájdalomból gondoltam. Nagyon megduzzadtak, nyomtak ha ráfeküdtem. A hasam is görcsölgetett folyamatosan, így teszteltem pozit.
2013. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt egy héttel különös hasszurkálás volt, a hőm fenn volt és van. Múlt héten teszteltem pozit, de még akkor nem is kellett megjönnie, akkor kicsit fájt néha a hasam. A melleim már 3 hete fájnak. Doki még nem látott, de remélem babát várok. Én a mellfájdalomból gondoltam mert az nekem menzesz előtt 10-12 napig szokott tartani, és ez már akkor több volt, plussz a szurkálás. Teszteljél!
2013. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj semmi, nem igazán volt hasszurka sem, csak azt éreztem, hogy olyan nem jó hason feküdni. Nem tudtam megmondani mit érzek, csak hogy olyan nem jó, a teszt után esett csak le, hogy miért nem volt hason kényelmes
2013. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt pár nappal kezdett a hasam szurkálni és ahogy más is írta, fájt a mellem, de egész másképp, mint amúgy mensi előtt.

Szerintem holnap már nyugodtan tesztelhetsz, ha a hőd reggel is fent lesz. Hajrááá! :)

2013. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Szerdán tesztelek, ha addig nem jön meg. Reggeli elsőből szeretném csinálni, biztos, ami biztos és sajna hajnalban már megyek dolgozni.

Most pl egyáltalán nem görcsölök.

A mellem érzékeny, de ugye ez lehet a menzitől is. Igazság szerint nem akarom nagyon beleélni magam (bár az a baj, hogy már megtettem), aztán majd jön a koppanás. :/

2013. okt. 28. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a mindjárt megjön érzés kb. a 28. napon kezdődött (28-32 napra jött meg előtte) és eltartott egy-két hétig. Ami még más volt az nekem is a mellfájdalom. Mensi előtt mindig az egész mellem fájt, mikor terhes lettem, akkor pedig csak a mellbimbóim, de az iszonyatosan. Nem lehetett a közelébe sem menni, nem hogy hozzá érni, sokat jártam pisilni az első perctől kezdve, és én is néha megszédültem, émelyegtem, és annyit aludtam, mint egy mormota. Itt már azért kezdett derengeni, hogy valami más, mint eddig :-D

Remélem nálad is baba. Majd feltétlenül írd meg mi lett. Drukkolok.

2013. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Pont tegnap zuhanyzás közben figyeltem, hogy csak a mellbimbóm fáj, nem az egész mellem. Most is fent van a hőm. Szerintem ma veszek is egy tesztet. Holnap megírom, hogy mi lett. :)
2013. okt. 29. 03:59
 8/9 A kérdező kommentje:

Ma megvettem a tesztet. Nem bírtam ki, így délután, amikor hazaértem, mentem is pisilni. Rögtön két csíkos lett, kb két percig még látszott, azután eltűnt és csak a kontrollcsík volt jelen. Ilyenkor mi van?

Ha péntekig nem jön meg, megcsinálom a másikat is.

2013. okt. 29. 17:30
 9/9 anonim válasza:
14%
Ha pozi akkor pozi! :))) A drágább tesztek is max egy napig mutatják!Azota mar biztos tudod az eredményt!Remelem jol gondoltam amit írtam,es azóta mar babas vagy! :)
2013. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!