Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Férfiak! mi az elvárásoto...

Fiúk/Férfiak! mi az elvárásotok egy nőtől?

Figyelt kérdés
Milyen természete legyen stb... mindenre kíváncsi vagyok :)
2017. szept. 6. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó segg, nagy és kemény csöcsök.
2017. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Ne csak biodíszlet legyen, hanem természetes. Legyen kisugárzása, kedves, nőies (hitted volna?), nyugodt, csendes. Nem kell, hogy top modell legyen, de azért arányos, csinos, szép. Valamennyire legyen házias, gondoskodó. És nem árt ha szeret engem.
2017. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Lány vagyok, de tapasztalataim (jó sok van lol jk) szetint a nőiességet :D ennyi. Ha egy lányban benne van a természetes nőiesség akkor minden benne van. Vannak anyai ösztönei, kislányos bája, óv, hagyja hogy nőként kezeljék, de benne van az a tipikus erő is és talpraesettség.

Én még nem tartok ott, hogy ezek meglegyenek bennem, de remélem idővel megtalálom magam. Bocsi ha nem voltam hasznos és a fiúk válasza engem is érdekelne

2017. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Vékony (mert én is az vagyok), okos, jóindulatú és kedves. Valamint akarjon kapcsolatot, mert ha nem, közömbössé válik.:)

22f

2017. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én arra vágyom, hogy ő nő lehessen mellettem, én pedig férfi mellette. Hogy megbízhassak benne, tisztelhessem, szerethessem, számíthassak rá és önmagamat adhassam. Természetét illetően, nos, én introvertált és félénk vagyok, egy szintén introvertált és félénk lánnyal könnyebben kijönnék.


23/F

2017. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyan, aki önmaga legyen, és ne más elvárásait másolja.
2017. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hallgasson rám. Ez a lényeg.
2017. szept. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Legyen kis hisztis cica, 5 centis műköröm, járjon szolikázni, mert az fontos, ha leöntöm 1 pohár vízzel akkor teljesen máshogy nézzen ki a szétfolyt sminktől, ne értsen semmihez a konyhában, és sehol máshol, legyen kapott iphone-ja, amit evés, fürdés, és minden más egyéb helyzetben nyomkodjon, ha velem van, akarjon minden másnap disco-ba jarni, hisz az jújdejó ugrálni a bohócok között, még ha jó is a zene. Nemistudom, mi jutna még eszembe ha rágondolnék, ez csak úgy jött :) Szóval ha akarsz valamit kezdeni akkor legyél ilyen! Változz a korral!
2017. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Piercingje is legyen, azt elfelejtettem, 1 szép malackarika az orrába:) Elengedhetetlen számunkra.
2017. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Termeszetes legyen, sportoljon, legyen humora, ne legyen trigglypuff.

140-175cm legyen kb.

Elony, ha ne. :p

2017. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!