Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak nem sok elvárásot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak nem sok elvárásotok van egy lánnyal szemben?

Figyelt kérdés
Olyan sokat hallani. Tisztelet a kivételnek. De egy lány szerintetek ne dohányozzon, ne fogyasszon alkoholt, new fesse a haját, ne fesse a körmét, aztán itt olvastam, hogy ne legyen rajta parfüm, "nő illata legyen" (= :S egyenlő p.naszag+ izzadságszag) legyen természetes, sminknélküli, ne bulizzon, ne csavarogjon, ne egyen sokat, ne legyen őrült hobbija, stb. Sorolhatnám estig, mit ne. Nem túl snassz ez így? Milyen értéket feltételeztek egy ilyen lányról, (ami esetleg nincs is neki)?
2011. okt. 25. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez így dúrva általánosítás mindenki másra bukik, nem minden pasi gondolja így mint ahogy leírtad. 21/F
2011. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsoroltál, nem minden fiúra jellemzőek (mármint hogy ezek az elvárásaik). Ha valakinek ennyi elvárása van, annak soha nem lesz barátnője. Mindenkinek más tetszik, és más az, ami zavarja

(nálam pl. ezek közül csak nagyon kevés a kizáró ok)

2011. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
jó esetben az ember annyit vár el a párjától mint amennyit nyújtani tud!
2011. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Beviz Elek ***** válasza:
68%

Ez túl szélsőséges. Én ezzel úgy vagyok, hogy: cigizhet, ne legyen alkesz, de ihat. Néha kifejezetten szükség van rá, hogy együtt is igyunk. Festheti a haját, sminkelheti magát, festheti a kördmét, lehet parfüm, nyugodtan bulizhat, csavaroghat (csak ne hazudjon), ehet sokat, de mozogja akkor le (rajtam), annyi h ne legyen dagi. Lehet őrült hobbija, ne legyen nyuszi, üljön csak fel a quadra, gokartba. Ne nélküle menjek már mindenhová.


Ami viszont fontos: kölcsönös orál és ne fájjon a feje minden este...

2011. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nő igen is adjon magára és, ha ő sminkben, festett hajjal,..,..,... érzi jól magát a bőrében, akkor miért ne?
2011. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Nálam a következőket jelenti.


Ne dohányozzon = ne legyen egy gyárkémény

Ne fogyasszon alkoholt = Ne vánszorogjon haza satu részegen egy buli után

Ne fesse a haját = nem mindegy milyen színű a haja? Ha befesti akkor csak más színű lesz.

Ne fesse a körmét = maximum átlátszó festék lehet, de ilyen kék meg fekete köröm nem túl szép.

Ne legyen rajta parfüm = a lányoknak alapból nagyon jó az illatuk (az igényeseknek persze) amitől mi fiúk megőrülünk. Ez van fogadjátok el, hogy jó illatotok van parfüm nélkül (persze ez nem izzadság + pia + dohányszagot jelentsen). Amúgy a pinának is jó szaga van (szerintünk)

Legyen természetes, smink nélküli = nem egy gésával akarok randizni vagy valami rossz festménnyel. Lehet rajta kevés smink de én arra vagyok kíváncsi amit az álarc mögött van (úgyis azt fogom látni reggel mikor felébredek)

Ne bulizzon, ne csavarogjon = mértékkel teheti, de ne ebből álljon az élete, hogy bulikban vedel és mászkál minden felé mint valami kóbor kutya.

Ne egyen sokat = szeretem nézni mikor egy nő szó szerint zabál, de ne maradjon rajta amit megevett mert így csak szét fog folyni az ágyon.

Ne legyen őrült hobbija = Félnék, hogy megsérül vagy balesete lesz. Elég nagy szívás lenne, ha balesetben örökre lebénulna nyaktól lefelé csupán egy hóbort miatt.


Ha mindezek megvannak akkor egy természetesen szép nő áll majd előttem, aki megbízható, mértéktudó, felelősségteljes és komoly gondolkodású. Legalábbis amit elmondtam ezt fogják feltételezni.

2011. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, amit te írtál az egy durva általánosítás, 0 igazságtartalommal. 22F
2011. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Na, az első mondatom kicsit félreérthető XD. Szóval: nagyon kevés fiú van, akinek ennyi elvárása lenne (szerintem). Persze attól is függ, csak dugásról, vagy párkapcsolatról van szó. Ráadásul az itt felsoroltak:

-ne dohányozzon: Igen, ez nálam is zavaró, de ha szeretem, nem fogom emiatt elhagyni.

-ne igyon alkoholt: Ez abszolút belefér, de azért ne legyen alkoholista.

-haj-, körömfestés, smink: Ha jól áll neki, miért ne?

-parfüm: ez sem zavar :)

-természetesség: hát igen, ez fontos szerintem mindenkinél

-bulizás, csavargás: én is ilyesfajta vagyok, tehát nem gond

-ne egyen sokat: ha nem hízik el, mint egy disznó, akkor oké, bár valakinek a kövérebbek jönnek be

-őrült hobbi: Ha mondjuk nem a holttestek kiásása temetőkban, akkor azzal sincs gond (szóval attól fögg, mi az)

2011. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Hát cigizhet,de ne sokat,de még jobb ha nem cigizik,nem szeretem a bulizós lányokat,se azt hogy sokat csavarogjon,inkább áljon helyt a párja mellet
2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Walk With Me ***** válasza:
65%

Amit leírtál az ilyen "tök jó lenne ha lenne ilyen lány" dolog, de mindenki mást tud tolerálni és azért vannak olyan apróságok, amiket elnéz az ember. Egy párkapcsolat valamennyi kompromisszumról is szól, mert senki sem lehet pontosan olyan mint mi. Felőlem sminkelheti magát, de egyszerűen nekem az olyan lányok tetszenek, akik anélkül is szépek. És rendszerint az ilyen lányok sminkkel csak elrontják magukat. Enni is nyugodtan ehet, csak ne hízzon el. A többi elvárás igen, ilyen, vállalom és én is ezt tudom biztosítani Neki, szóval én ugyan úgy nem dohányzom, nem bulizom, nem csavargok, nem piálok, nincs őrült hobbim (kérdés kinek mi az őrült), nem fújok magamra egy egész AXE-ot stb.


Szóval ez így jó.

2011. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!