Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem áll jól a mosolygás/...

Miért nem áll jól a mosolygás/vigyorgás?

Figyelt kérdés

Valahogy nem all jól a mosolygàs pici a szám ezért amikor mosolygok olyan fura lesz az arcom ràadàsul a szemem is "összeszűkül" mint egy kìnainak. Amikor nevetek mindig eltakarom inkabb az arcom. Mindig mondjak hogy a mosoly az mindenkit szebbè tesz de nekem nem all jól és olyan rossz érzés amikor latok mad lanyokat nevetni és latom hogy milyen szépek lesznek tole. A fogaimmal nincsen baj sőt a fogorvosok mindig dicsèrik hogy milyen szépek. De sajnos hiaba szép ha egyszerűen a mosolyom meg csunya. Ràadàsul anyának vannak gödröcskèi tesóm megörökölte én meg nem pedig legalabb az is javitott volna valamennyit. Tudom hogy ezzel jem lehet mit kezdeni. Ezért kérdezem hogy hogyan tudnàm elfogadni?

17/l



2017. szept. 7. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért ezt látni kellene, lehet, hogy csak te látod így:) Egyébként is a szépség relatív, mindenki mást lát szépnek

23F

2017. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Összeszűkül, mint valami kínainak.

Vegyünk egy mostanában egyre híresebb fiúbanda egyik tagját. Igaz, Jimin koreai, és fiú is, de mikor nevet vagy mosolyog, eltűnnek a szemei. Szerintem ez marhára aranyos. Van, aki szerint ronda. Ez van, nem egyezhet mindenki véleménye. Van, aki szeretni fogja a mosolyod, van, aki kigúnyol majd miatta. Nem vagyunk egyformák. Viszont senki más sem fogja szeretni a mosolyod, míg te nem szereted/nem tudod elfogadni önmagad úgy, ahogy vagy.

A lényeg: mindig lesz olyan aki gyönyörűnek fog találni, és olyan is, aki szerint a legrondább lény leszel aki valaha élt.

2017. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lejáááány. Hidd el, tetszik az másoknak. Magamnak én se tetszek, de sok csaj szerint meg nagyon jól nézek ki. Régen úgy éltem, hogy magamat rondának hittem, beszari kisfiú voltam. Viszont rájöttem nem törőddni ezzel, és elkezdtem szociális életet élni, s csajokkal váltott beszélgetésből megtudtam, hogy jól nzek ki. Én továbbra is rondának látom magamat tükörben, de ettől még másnak tetszek. Ugyanígy lehetsz te is a mosollyal. Ne félj mosolyogni. Ez egy természetes dolog. Nyugodtam mosolyogj :)
2017. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Basszus, egész életedet abban a testben fogod leélni, miért vagy ilyen ellenséges magaddal? A mosoly attól szép, hogy boldogságot áraszt. :)
2017. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi vàlaszokat:)
2017. szept. 7. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ó tefijú csak te látod így!
2017. szept. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, pici a szám és irtó hülyén néz ki, mikor mosolygok. Nekem gödröcskéim is vannak, de hidd el, nem javítanak a dolgon, sőt...
2017. szept. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!