Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mit lehet tenni ezzel?

Vajon mit lehet tenni ezzel?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy bármerre megy az ember mindig megtalálnak a buta sötét emberek? Legyen szó: öregekről, fiatalokról akik 200 méterről rajtam nevetnek és össze sutymorognak stb. Boltokban, utcán, és szinte mindenhol. Miért van ez? Idegen embertől már az ismerősökig. Hogyan lehet kezelni ezt? A sz**rjam le kifejezés ezen esetben nem jó megoldás. Megtalálnak ezek a mocskok.

2017. szept. 10. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy rendkívül jó a hallásod, vagy rendkívül paranoid vagy.

Honnan tudod, hogy te vagy a téma, és miket beszélnek rólad?

2017. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Paranoid, csupán elmennek mellettem és rám néznek majd rajtam röhögnek. És hagyjuk már ezt a hülye választ. Lenézőek.
2017. szept. 10. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen nevetned kéne. Gondold át..

Mész az utcán, és hirtelen rólad kezdenek el beszélni, téged néznek. Kíváncsi vagyok hogy nézhetsz ki, hogy ennyire vonzod az emberek tekintetét. Ez szerintem hatalmas poén, minthogy rossz dolog lenne, annyira szürreális.


Ne menekülj attól hogy kibeszéljenek téged, hanem "támadj" te is. Röhögd ki őket te is, nézz rájuk furán. Amikor valaki túl sokat foglalkozik én velem, akkor megszoktam neki mutatni hogy magasról tojok rá mi a véleménye, hogy egy senkinek érezze magát.

Amikor egyre többen kezdtek el bunkózni velem régen, konkrétan úgy éreztem hogy bevonzom a bunkó embereket, akkor én is bunkó lettem velük, visszavágtam, helyretettem őket. Utána már elkezdtem élvezni azt hogy beszólhatok másoknak, mert ők is bunkók, és már vártam mikor szólnak be hogy végre én is beszólhassak.

Miután megtanultam visszavágni, élvezni ezt, többé nem voltak velem ilyenek.

Neked is ugyanezt kell tenned, megtanulni kezelni, élvezni, visszavágni. Legyél velük te is lenéző, feltűnően vizsgáld meg ahogy kinéznek és vágj fura arcot, hogy csökkenjen az egójuk, saját magukon parázzanak minthogy veled foglalkozzanak.

2017. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöldkéz.
2017. szept. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!