Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy, aki alacsony annak...

Igaz hogy, aki alacsony annak sose lesz csaja?

Figyelt kérdés

En is csak 170 cm eres 16 eves srac vagyok es tenyleg azt veszem eszre hogy a lanyok atneznek rajtam a magassagom miatt..

Az osszesnek a 180+ 190+ os pasik kellenek.


2017. szept. 10. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Ne hallgass a hatosra! Nem azért nincs csaja, mert nem magas (nálunk még mindig 160-170 cm magasak az emverek átlagosan), hanem mert a monológjából is leszűrhető, hogy nem valami kedves.

A világ nem fekete-fehér, észre kéne venni. Az a baj, hogy ide zömében olyanok járnak okoskodni, akik azt hiszik, hogy az.

2017. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Mikor fogjátok már fel, hogy csaja annak nincs, aki nem akar. Még, ha azt hiszi, hogy akarja, és nincs, akkor nem akarja, nem tesz meg érte mindent.

Továbbá nem az a nagy dolog, hogy van csajod, hanem az, hogy értékes,tartalmas párkapcsolatod van.

Lehet, hogy irigy vagy xy ferire, mert van csaja (igen csaja), akire már 800 ezret költött, de ennek ellenére a fenekébe még nem élvezhetett bele.

Csak péla.

Az kb. 300 ezernél cumizta le. 600 ezer táján lovagolta meg...gondolom a csajnak már csak a feneke az adu, az utolsó pénzzé tehető rés.

Sajnálom Ferit!

2017. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy itt mennyi hülyeséget hordotok össze!? Miért ne lehetne barátnője csak szimplán azért, amiért ő amilyen?
2017. szept. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan kijelenthetem, hogy a 6-os egy k!b@$zott nagy kretén. Valószínűleg semmi köze nincs a magasságához, hogy nincs csaja. Kérdező te még pont jó korban vagy a csajozáshoz, ha nem mész át az itt elég gyakori nőgyűlölő gyökér féle embertípusba akkor nem kell aggódnod.

Ha nagyon szeretnél valakit felszedni akkor javaslom fejleszd a "dumád" azaz menj el pl. sportolni és ott ha jó a társaság, akkor a te személyiséged is formálják.

Nekem is az segített, hogy a 172 centis magasságommal gyönyörű barátnőm van (aki 171cm) néha mondja, hogy lehetnék magasabb de igazából lényegtelen..


+ ha nagyon magasabb vagy a csajnál állandóan arról fog panaszkodni, hogy mindig megfájdul a nyaga csóknál :D


Remélem segíthettem 17/f


Jah és mégegyszer momdom, hogy a 6-os f@$zságot mondd, ne hallgass rá.

2017. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!