Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan és hol tudhatnám meg,...

Hogyan és hol tudhatnám meg, hogy mi a képességeimnek és érdeklődésemnek megfelelő szakma foglalkozás, hogy ezt választhassam?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mi az érdeklődésednek megfelelő csakis a fejedben tudod megtalálni.
2017. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudod ezzel az a baj, hogy akkor mindenki könnyen tudná hogy mihez kezdjen.

Én nagyon sokfelé érdeklődöm de ez nem áll össze egy olyan foglalkozássá amit szívesen csinálnék.

És tanulnék.

2017. szept. 11. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy tudod, mihez, akár mikhez van kedved, vagy nem... de ha azt várod el, más mondja meg, mihez van kedved... a történelem folyamán ennek még jó vége soha nem volt...
2017. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl informatikai mérnök diploma után jöttem rá, hogy asztalos akarok lenni... 30 évesen kezdett vonzani a baristaság így azt is kitanultam, és most főállásban asztal9s vagyok, mellékállásban beugró barista.
2017. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézegess állásportálokat, hátha megfog valami. Az életben úgyis olyan munkát végzünk, amiért eleget fizetnek, és megélünk belőle, sokunknak az, amit igazán szívesen csinálnánk, megmarad hobbinak, másodállásnak.
2017. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!