Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez igaz?

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Nem rég meg ismertem egy fiút aki azzal jött hogy ő nem viseli el, ha olyan valaki nyúl hozzá akár érintésre is akit ő nem szeret vagy nincs a bizalmi körében.

De viszont ő bárkihez hozzá nyúl az neki nem baj.

Ilyen emberek valóban vannak és ha igen mi az oka?


19/N



2017. szept. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A szürke 50 árnyalata. A srác egy sznob, szeretne olyan kemény fickónak látszani, mint a könyvben olvasta.
2017. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haphefóbia egy fajtája, igen, léteznek ilyen emberek.
2017. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mèg bottal se piszkáld meg!
2017. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nem olvastam a szürke 50 árnyalatát, de már a könyv előtt is ilyen voltam


nem szeretem ha hozzámérnek, kevés embertől viselem el, viszont én szívesen megérintek másokat, persze nem vadidegeneket ölelgetek :D azért nem ilyen szinten

nekem a testi érintés az elsődleges szeretetnyelvem, de nem fogadok el akárkitől ilyen fajta közeledést, kifejezést


az okot nem tudom pontosan, nálam talán az, hogy annyira nem érintettük meg egymást családban és idegenkedem mások érintésétől, vagy csak a váratlan érintéstől


24F

2017. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Én is utáltam, ha hozzám érnek, 1-2 embert kivéve. Most kezdek talán,,kinőni" belőle.

Az oka nálam talán az, hogy gyerekkoromban nem ölelgettek, nem voltam hozzászokva az érintéshez. De ez mindenkinél más lehet.

24N

2017. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!