Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szép nő Tenki Réka?

Szerintetek szép nő Tenki Réka?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán szép, de nem csúnya. Átlagos.
2017. szept. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

Hát, fura ez az oldal. Ez a nő bizony szép,sőt van szexuális kisugárzása,de nem is akármilyen. Persze nem mindegyik haj áll jól neki,de kit érdekel.


Bezzeg,ha egy dagadt nőről kérnek véleményt egyből mindenki eljátssza mennyire szexi a zsíros,hájas testalkat,ha meg van egy szép nő,akinek nagyobb az orra az akkor már ronda csúfság.

2017. szept. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem különleges,bajos arca van és az egyik képébe nagyon hasonlít Jennifer Lawrencere:)
2017. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
nekem bejön.
2017. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
Miért kell lepontozni mert szerintem nem csúnya?!ennyire primitív vagy vagy valami agy problémád van?!szerintem te vagy csúnya és ezért kisebbségi komplexusban szenvedsz.fordulj orvoshoz nehogy a végén valami bajod legyen:*
2017. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, ki és miért pontozta le a válaszokat, én mindenkinek zöldet adtam, aki érdemben válaszolt. Azért kérdeztelek meg bennetek, mert én Rékát nem látom szépnek, sőt, ellenben egy végtelenül szimpatikus és intelligens, jó humorú, belevaló NŐNEK tartom. Emberileg iszonyat sokra értékelem a teljesítménye és a nyilatkozatai alapján, jelenleg a kedvenc színésznőm.
2017. szept. 16. 01:03
 17/21 anonim ***** válasza:
59%

Szép, karakteres arca van és bögyös! :)


Aki meg orrplasztikát javasol neki, az hülye. Miért kéne mindenkinek ugyanúgy kinézni? És amúgy is egy csomó szép nő van, akinek nem szimmetrikus az arca (sőt a tökéletes szimmetria marha ritka), és pont az adja a bájukat.

2018. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Ezen képen tényleg hasonlít

Jennifer Lawrencere

[link]

2018. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Élő példája annak, hogy mennyire más az emberek ízlése és ez nem baj. Mert akkor ha mindenkinek ugyanaz tetszene, nehéz lenne a párválasztás. Szerintem gyönyörű nő és különleges, ezt hetero nő létemre gondolom így. Én örülnék, ha ilyen szép lehetnék, szerintem a szépek közt is kiemelkedik. De ami sokkal többet számít, az hogy egy remek ember és színésznő, ilyen tehetség és személyiség mellett bármilyen csúnya lenne, akkor is rajongója lennék. Nem értem egy színészt miért is kritizálnak, ők nem modellek akiknek külsejük számít. Jobb esetben az orvosodnak sem a külsejét kritizálod, hanem azt nézed, hogy milyen jól végzi a munkáját. Ugyanez igaz egy ügyvédre, egy bolti eladóra és egy színészre is. Valamiért az emberek ezt nem értik, mert túl van tolva a médiában a külső adottságok szerepe.
2018. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem szép, de karizmatikus, erős nő.

Nem kell mindenkinek szépnek lennie, nem is elvárás.

2019. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!