Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka 20 perces popsi...

Rubint Réka 20 perces popsi és comb formáló gyakorlata heti egyszer elég hogy szép kerek popsim legyen? (lent)

Figyelt kérdés
Tudom/gondolom hogy hetente többször nem ártana meg genetikától is függ a popsi, de heti egynél többször nem igazán férne bele... Elkezdtem csinálni az Insanityt és örülök ha arra van időm nap végén másra nem igazán.
2015. ápr. 1. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
heti 20 perc mozgás nem,hogy a popsidnak, de semmire nem elég...
2015. ápr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz elèg. Amúgy is jobb lenne súlyzós terhelèssel guggolni, kitörést végezni, merev làbas felhúzàst csinàlni. Mindent súllyal.
2015. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy terhelés, heti 1 még rendben is van de akkor komoly edzés. Na és itt kell mérlegelni, hogy 20 perc RR vajon mennyire komoly? ... háááát lennének kétségeim, de most nem fogok videókat, gyakorlatokat elemezgetni.
2015. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-nem. egy héten egy izomcsoportra elég lehet egyszer edzeni, de amit leírtál, az nem elég.

-ne csak popsira és combra gyúrj, hanem mindenre-> kb heti 3-4 edzés

-a kaja is legalább olyan fontos

-ne 20 percet, hanem 1-1,5 órát

-ne RUbint Rékára, hanem rendes kemény, intenzív edzés, súllyal

2015. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem 20 percet mozgok egy héten, minden nap edzek, saját testsúlyos+kardió, csak gondoltam ezt még hozzácsaphatnám, hátha (Igen, felfogtam hogy nem elég mielőtt bárki oktatni kezdene és értem is, csak nekem úgy jött le hogy van aki úgy értelmezte a dolgot hogy én össz vissz ennyit csinálnék)

Köszi a válaszokat!

2015. ápr. 1. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden nő megsértődik sajnos. Pedig csak segíteni akarunk.
2015. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látom nagyon szereted a sztereotípiákat ;) épp az ilyen kommenteket akartam elkerülni mert semmi helye itt

Sajnálom hogy a saját kérdésemnél mertem véleményt nyilvánítani tényleg borzasztó vagyok

2015. ápr. 1. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Rosszul latod.
2015. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!