Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biciklisek miért vesznek...

Biciklisek miért vesznek ilyen nadrágot?

Figyelt kérdés

A " komoly " vagy, hogy jobb megfogalmazni bringások miért vesznek fel ilyen oltári szűk, feszülős, tipikus fekete, fényes anyagból készülő nadrágokat. ?


Konkrétan az egésszel annyi a probléma, igaz ez főleg a férfiakat érinti, hogy szó szerint minden " átlátszik " pontosabban a körvonalak... Ma is egy kis kávézóban ültünk, meg rajtunk kívül még vagy 20 ember, erre beállít egy kb 10 fős biciklis csapat, mindenkin kizárólag ilyen nadrág, és az emberek nem tudtak már hova nézni, és meg is értem, mert például senki sem kíváncsi vadidegen férfiak nemi szervére.


Nem hiszem el, hogy egymás közt sem tűnik fel nekik, hogy figyelj már, talán nem kéne hogy annyira ráfeszüljön, hogy minden látsszon, mert még egy fürdőnadrág sem mutat ennyit.


Ez most szimplán valami megszokás, hogy az kell nekik, vagy van valami gyakorlati előnye is annak a nadrágfajtának? ( Bár ezt is nehezen tudom elképzelni, nem hiszem el, hogy egy szellősebb nadrágban nem kényelmesebb, ha meg esés van, akkor ez a feszülős nadrág sem fog megvédeni jobban mint egy lazább fazon.



2017. szept. 14. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért???

Mert sportos, kényelmes viselet. Követi a test vonalát. Ha rikító színű, az azért hogy lássák azok akik amúgy sem figyelnek az útra.

Komolyan nem értem hogy lehetsz ennyire buts

2017. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
A légellenállás is kisebb, nem dörzsöl ki tekerés közben és az ízzadság se látszik rajta annyira. Ráadásul elég meleg is tud lenni, ha az időjárás hűvösebb ...na meg minden csaj a farkamat bámulja benne 😀
2017. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem milyen helyen történt ez hogy mindenkinek kellemetlen volt. Engem ez sose zavart. Sőt. Másokon se vettem észre. Mondjuk te magadból indulsz ki
2017. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Ha netán még a neve is az, hogy biciklisnadrág, akkor azért veszik, mert így megvan a tökéletesség érzése, hogy a sportághoz megfelelő ruházatot hordják.

Lehet, hogy a biciklistársadalom nagy része ilyet hord, és nem akar senki kilógni a sorból. Ezzel is kifejezik az együvé tartozást, közlik a világgal, hogy ők biciklisek.

Mondjuk kávézóba nem kéne bemenniük ilyen szerelésben, mert tényleg gusztustalan, hogy közszemlére teszik a farkukat meg a zacskójuk méretét. Pfuj!

2017. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

" Követi a test vonalát. "


Most komolyan én vagyok a hülye, vagy direkt mentek el a lényeg mellett.


Nem a színével van a gond, nem azzal, hogy kényelmes vagy sem, hanem azzal, hogy szimplán enyhén szólva többet enged látszatni mint kellene.


És mint már írtam, nem voltam ezzel egyedül, vagy az volna a megoldás, hogy addig mindenki mereven az asztalt bámulja? Mindenki nézelődött, beszélgetett kinn a teraszon, és szerintem nem azt várja, hogy majd a látótere szélében egy vagy olyan férfi mászkál akinek látszik a " felszerelése ".


[link]


Vagy ez teljesen normális? Mert totál ugyanez a kategória volt, csak épp fekete nadrágosokkal...

2017. szept. 14. 23:22
 6/14 A kérdező kommentje:
*egy vagy több
2017. szept. 14. 23:24
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

"nem hiszem el, hogy egy szellősebb nadrágban nem kényelmesebb"


A "szellős" nadrágok az egyik legrosszabbak. Össze vissza gyűrődik, felcsúszik, beakad mindenhova. Én sima rövidnadrágban tekertem eddig, de mindig elkezdett összegyűrődve összegyűlni a combom tövénél és bevág mint állat, meg kidörzsöli az ember lábát.


Ráadásul az ilyen nadrágok az ülés résznél párnázottak így nem törik véresre az ember seggét egy hosszabb út alatt.


Amúgy meg nem tudom ki hogy van vele, én még sosem nézegettem biciklisek f..szát, itt inkább a kérdező fejében vannak a bajok.


Nem mellesleg azt senki nem szólja le, hogy a 14-16 éves lányok olyan falatnyi pi..csa nadrágban mászkálnak hogy kilátszik a fél seggük, felülről meg a borotvált szemérem dombjuk. Felül is konkrétan éppen csak a mellük van takarva.

20-30-as nők pedig olyan feszülős, csöcskidobós egybe ruhát vesznek fel, ami kifejezetten a testük formáját hangsúlyozza, "eltakarom de mégis mindent látsz" helyzet.

2017. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Az a gyanúm, hogy a kávézóban egyedül te csináltál ebből problémát és csak beképzelted, hogy "az emberek nem tudtak már hova nézni". Szerintem rajtad kívül senki nem foglalkozott a dologgal és ez így is van rendjén.


Egyébként 7-esnek tökéletesen igaza van: különösen nyáron rengeteg nő pl. olyan kivágott pólóban mászkál az utcán (sőt: irodai munkahelyen!), hogy simán be lehet látni a mellei közé. De időnként látok olyan feszülős leggings-et is lányokon, ami elöl a lábuk közé is bevág, és a szeméremajkaik vonala is fölsejlik alatta (és természetesen nem vesznek rá hosszú ruhát, hisz akkor nem is látnám).

Csak mi férfiak, nem akadunk fönn ilyenen: ha tetszik, diszkréten megnézzük, ha nem, nem, ha öreg, ronda, elhízott nő öltözik így, akkor meg mosolygunk rajta magunkban.

2017. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"én még sosem nézegettem"


Áh, tényleg reménytelen.... vagy én írok totál érthetetlenül? A bánat sem akarta nézegetni, de mikor kinn vagyunk a teraszon ahonnan normális esetben egy irányba van kilátás, és abból az irányból érkeznek be és álldogálnak, akkor elég lehetetlen úgy nézelődni, hogy épp ne kerüljenek az ember szeme elé, miközben senki sem kíváncsi.


Az, meg hogy mások is kényelmetlenül érezték magukat elég feltűnő volt, egyik asztaltól konkrétan felálltak és elmentek, úgy hogy még előttük volt legalább egy fél adag desszert....


Egyébként nőként még jó, hogy nem nézegetek más nőket, de ettől függetlenül azért szerintem van különbség ebben, mármint hogy társadalmilag mi és mennyire megszokott.

2017. szept. 15. 14:55
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Szóval nő vagy? ...és nem tetszett, hogy egyszerre láthatsz egy csomó brét, ráadásul fantáziát megmozgató csomagolásban? :D ...nem voltak jópasik a bringások, mi? :)
2017. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!