Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előírás, hogy budán meg kell...

Előírás, hogy budán meg kell játszani magukat a nőknek?

Figyelt kérdés
Előfordult már többször, hogy egy Budai egyébként totálisan átlagos csaj úgy állt a buszmegállóban és lobogtatta a haját,ill. olyannyira beképzelt képe volt,mintha valami topmodell vagy ne tudom Én milenne! Amúgy nem is a csajt vettem észre, mert mondom annyira átlagos nem is csaj kinézetű volt,hanem inkább azt,hogy eléggé furán viselkedik. Ez rendszeresen előfordult budán.
2017. szept. 15. 00:54
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Az volt a furcsa hogy nem a csaj volt jó,de azt sem mondhatnám,hogy a ruhája,de drága cuccokban volt minden alkalommal.
2017. szept. 15. 00:55
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
Talan lehet hogy nem is no volt. A transzvesztita ferfiak erosen tuljatszak a noies mozdulatokat es egyebeket.
2017. szept. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
74%
Igen, kotelezo. Amint ater a busz Pestre, rogton maskeppen fog viselkedni.
2017. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a nők, a kanok is azt képzelik, hogy Budán lakni valami csudára remek dolog, a hájlájf csimborasszója.

Mindeközben meg mikor Budán laktam, jó sok büdös gyökér tahó volt a szomszédom.


Volt egy nem túl okos barátnőm, akinek volt egy kiváló, nagy, jó helyen lévő lakása Pesten, a belvárosban. De mivel egy ostoba sznob 3,14csa volt az illető, így elkezdett seggfájása lenni, hogy neki mindenképp Budán kell laknia, mert ő egy hercegnőőő. Sikerült is megkötnie az évszázad ingatlanüzletét: eladta a remek pesti lakását, és vett Budán egy ótvar helyen lévő, kicsi, ronda lukat egy lepukkant büdös házban, ami még egy panelnál is gázabb. De most örül, mint a majom a farkának, hogy végre a Duna másik oldalán változik benne a vacsorája szrrá.

2017. szept. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Pont erről beszéltem, sok idióta van.
2017. szept. 15. 02:20
 6/43 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
Vagyis van Budán egy nő, akit nem ismersz, azt látod, hogy annak ellenére, hogy átlagos kinézetű, magabiztos, sőt, lobog a haja. És ebből te következtetést vontál le a Budán élő többezer nőről?
2017. szept. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
84%
Már megint egy kissebbségi komplexusos frusztrált szerencsétlen...
2017. szept. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
43%

#8:


Nana! Így nem beszélünk a másikkal.

2017. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
31%
Én is tapasztaltam.ilyen jelenséget sajnos. Valószínűleg nem mindegyik "hölgyre" érti a kedves kérdező,úgy látszik itt sem a kérdés lényegéről szeretne beszélni az uccsó2. Nagyon ráértek!Pórnhab (álnéven) valószínűleg Veled vannak problémák komolyabban. Nem nagyon láttam semmilyen értelmet a beírkálásodnak. Valószínűleg neked lehetnek valami pszichés problémáid! Ha nem tetszik egy fórum egyszerűen nem kell oda járni!
2017. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Igazad van! 9# olyan a fogaj I. amilyen az adjon I.! Ez má csak így megy.
2017. szept. 15. 09:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!