Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak vagy a nőknek...

A férfiaknak vagy a nőknek van nagyobb hatalma?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nekem
2017. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A nőknek. :)
2017. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem mindkét nemből van dominánsabb ember aki simán eltudja taposni a másikat. 21. század a nőknek is kinyílt a csipájuk (amivel nincs is gond), szóval ebből ítélve vannak nők akik lényegesen "erősebbek" átlag férfiaknál és simán papucsba teszik őket, viszont ez férfiba is ugyanúgy megvan. Mindkettő esetből láttam már, szóval szerintem ez nem feltétlen nemtől függ, hanem személyiségtől.
2017. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ milyen tekintetben nézzük a dolgokat.

Ha klasszikus hatalmat nézünk bármilyen területen akkor legtöbb esetben férfiak vannak felül, mármint a legtöbb igazgató, politikus, felsővezető stb férfiak.


Viszont a másik részről a nőknek a lábuk közt van nagy hatalom, ha okosan használják, akkor könnyen arany életük lehet egy fentebb említett férfi oldalán.

2017. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

A nők a hatalmat a lábuk között hordják,és ezzel tisztában is vannak. A férfiak hatalmát a vagyonuk nagysága határozza meg, a hatalom annál nagyobb, minél messzebbre ér el a keze.

Viszont a nők hatalma semmit sem ér, ha a két válla közt egy buta fej van. A p-na hatalmát, csak egy okos,ravasz nő tudja igazán kamatoztatni. Nem olyan egyszerű, mert a hatalommal rendelkező férfit nehéz manipulálni.

2017. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!