Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan csinálhatnám úgy a...

Hogyan csinálhatnám úgy a dolgokat hogy ne legyek ennyire stresszes? A fejem is állandóan fáj, non stop ideges vagyok. N

Figyelt kérdés

Most van az utolsó félévem az egyetemen. Tudtam hogy ez milyen stresszes lesz, így már nyáron is amire tudtam készültem. Tegnap viszont elkezdtem bepánikolni hogy már szeptemver vége lesz. Gyakorlatra járok, estére hulla fáradt vagyok, folyamatosan fáj a fejem, már a gyógyszer sem hat. A szakdogával nem tudok haladni mert a konzulensem nem ír vissza egy hónapja. Az angol nyelvvizsgára kb semmit nem tudtam készülni, úgyhogy azt elkönyveltem bukásnak. A záróvizsga tételeket el kéne kezdenem kidolgozni mert rengeteg, de esténként nincs mindenre időm, akárhogy csinálom. Állandóan majd fel robbanok mert annyira szeretnék jól teljesíteni mindenhol de nem megy... Hogyan lehetne elérni hogy ne legyek ennyire stresszes mert januárig meg fogok bolondulni. Magne B6-ot szedek de nem sokat segít. Eddig egyetlen félévben sem voltam így. Ez a mostani most nagyon megvisel..

23N



2017. szept. 17. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A záróvizsga tételek 99%, hogy megvannak az előző évfolyamnak, max dolgozd át, emeld ki a lényeget.

A konzulensedet hívd fel/küld neki újra az emailed akár naponta, ne legyél töketlen, ne várd a csodát, bacogasd!

Az angolt meg hagyd a francba, leállamvizsgázol, utána majd tanulsz csak arra és lerakod mondjuk fél év múlva.

Kicsit túlreagálod az egészet.

2017. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen csak nekem 2 nyelvvizsga kell a diplomához, tehát 20 év múlva sem lesz meg. Angolból már most megyek harmadszorra..

Köszönöm a tanácsaidat! Ment a zöld!

2017. szept. 17. 11:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 kellett, 2 szakmai közép, szóval nem a levegőbe beszélek. Lényeg, hogy államvizsgázz le és aztán gyúrd fel magad hamar mindkét nyelvből, hogy megkaphasd a diplomád.
2017. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De az októberi nyelvvizsgára már befizettem a pénzt. Annyira bánt ez is :( Januárban nem akarok menni nyellvizsgázni mert egybe fog esni a záróvizsgával. Szóval a következő áprilisban lesz.

Akkor igen te legalább megértesz. Köszi neked! Megpróbálok megnyugodni.

2017. szept. 17. 11:16
 5/13 A kérdező kommentje:
*nyelvvizsgázni
2017. szept. 17. 11:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a nyelvvizsgával?
2018. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem sikerült. De azon már nem is idegeskedtem.

Jövőhéten záróvizsgázok, a szakdogám elfogadták ötös javaslattal. A gyakorlatot letudtam. Azóta dolgozok, illetve majd valamikor újra nyelvvizsgázok.

2018. jan. 11. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2018. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszii!
2018. jan. 11. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell az életet komolyan venni. El kell lazulni és el kell engedni a megfelelési kényszert.
2018. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!