Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy ezt csinálom...

Miért van hogy ezt csinálom állandóan?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam h aki elutasításban szenved az befelé fordul testileg és lelkileg. Egyedül akar lenni. Minél mélyebb az elutasításból eredő sérülés, annál erősebben vonzódik olyan körülményekhez, amelyekben elutasítják vagy ő utasít el valakit.

Ebben az írásban teljesen magamra ismertem (igen! magamra, nem másra, nem az ismerősöm ismerősére...), bár ezt már előbb is észrevettem magamon, csak itt szépen meg volt fogalmazva. Mindig ezt csinálom szándékosan megyek bele olyan helyzetbe, aminek elutasítás lesz a vége. Ezt persze pasi téren csinálom. Beregisztráltam nemrég újra egy társkeresőre, megismerkedtem pár taggal (kettővel) az egyiket már elküldtem, a másikkal néha beszélek sőt találkoztam is vele, de már várom az alkalmat h mikor küldhetem el... Nem tudom miért csinálom, olyan rossz az egész... :(


2017. szept. 2. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenkinek kell egy hobbi...
2017. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!