Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, akit idegesít, ha valakinek nem lényegre törő a beszéde?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk,amikor valamit el lehetne mondani egy mondatban úgy,hogy minden szükséges információ benne van,de ő elmondja 20 mondatban. Meg mondjuk megkérdezel tőle valamit és totál másról kezd el beszélni,már vagy 5 perce beszél,de a kérdésedre még mindig nem válaszolt.
2017. szept. 17. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen,idegesitő,főleg amikor stresszesebb és ebből kifolyólag türelmetlenebb is vagyok vagy ha sietek valahova.De egyébként sem díjazom a rizsázást meg az ilyen csobogó patak típusú emberek nagyon fárasztóak tudnak lenni.
2017. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Nagyon sok beteg ember van.
2017. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De igen, idegesít. Nagyon is.

Sokszor vissza kell fognom magam, mikor 1-2 tőlem idősebb kolléganővel beszélek, hogy a "Nem ezt kérdeztem b+! és a Nyögd már ki!" helyett, normálisan feltegyek még egy kérdést,hogy kiderüljön amire kívácsi vagyok.

2017. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Én is úgy vagyok vele ha valaki 10 mondatban mondja el azt amit bőven elég lenne egy, maximum kettő mondatban az idegesítő tud lenni, de ha jó kedvem van, akkor nyelek egyet és végighallgatom.

De attól én a hajamat kitudnám tépni ha kérdezek valakitől valamit és teljesen másról kezd el csacsogni és jó 100 mondat után ha nem szólok bele, akkor megmondja a választ maximum 3 szóban....


De amit még utálni tudok igaz nem kérdezted de azért leírom, az az amikor valaki egyszerre kettő dolgot kérdez.

2017. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óóó, hát akkor az én fogalmazásomtól agyérgörcsöt kapnál xD
2017. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szörnyen idegesítő és emellett fárasztó is, ha valaki mellébeszél, mindenre kiterjedő részletességgel válaszol meg egy egyszerű kérdést. Leszívja az agyam..

Szóval nem egyedül szenvedsz :)

2017. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osztályfőnököm, ráadásul magyar szakos, irodalmat és nyelvtant is tanít. Minden óráján a mentális összeomlás kerülget xd
2017. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!