Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valakinek gyereke van,...

Amikor valakinek gyereke van, miért kell ezt hangsúlyozni?

Figyelt kérdés

Pl, amikor facebook on a munkahelynek ezt adja meg "Anya vagyok és büszke rá". miért kell kihangsúlyozni, mert amúgy nem lenne büszke? vagy ciki, ha valaki anya és van gyermeke? Folyamatosan bizonygatják, hogy jaa én szeretem, meg büszke vagyok, nézd csak, csinálok napi 60 képet.


Szerintem ha valaki büszke, azt nem kell másoknak bizonygatni. Mert azt Ő és a környezete tudja.


2017. szept. 7. 13:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Erre most tudnék írni, de gyorsan lepontozna a sok érintett. :D

De asszem értem miről van szó, és egyetértek. :)

2017. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik,aki nem posztolja ki az nem szereti a gyereket. Vagy azért nem tesz ki képet,mert csúnya a gyerek. De majd mindjárt megkapod (velem együtt) ha nem tetszik ne nézd 😁
2017. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

szerintem is.

Meg a "nincs gyereked"


Annyira halszagú nekem az egész. Amikor folyamatosan hangsúlyozza, hogy Ő anya és büszke rá. Mert alapból nem büszke senki a gyerekére? Nem feltétel nélkül megy ez? Bár ez tök olyan, mint amikor valaki a kapcsolatát bizonygatja és a "boldogságot"

2017. szept. 7. 13:48
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Most ez a "divat".

Láttam nemrég egy jó kis képet: "Keep calm! Anyának lenni klassz!" És tényleg! Én is rosszul vagyok a mártíros anyáktól, akik ezt kemény munkának fogják fel, és ők szentek, ha mellette még házimunkát is hajlandóak végezni :D

Én azért nem dicsekszem vele, mert szerintem tök természetes. Képeket meg nem teszek közszemlére a gyerekemről.

2017. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"gyerekes" anyától meglepődtem:D


valamiért úgy csinálnak, mintha a férj csak verné a ...

ha nem segít be, ott a kapcsolattal már olyan gond van, amit nem old meg a gyerek...

2017. szept. 7. 13:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van 2 , büszke is vagyok rájuk,a páromra is . Főzni mosni is szoktam ,de nem posztolok róla . Aki állandóan nyomja a képeit nem követem tovább. Nem akarok bunkó lenni ,hogy törlöm . Bár mikor én szültem nem volt Facebook,de úgy gondolom minden család megvan a like gomb nélkül is .
2017. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Lazy Lover ***** válasza:
100%
mert menőnek érzik magukat a prolik a szánalmas életükben mást nem tudnak felmutattni csak 1 sz@ró gépet
2017. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
benne lehet ez is. Vagy, amikor valaki a "szerelmével" mutogatja magát, annak kb nincs más az életében. Vagy aki a gyúrós képeket és gyúrós porokat ossza meg 0-24 ben.
2017. szept. 7. 14:20
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez a face alapja.

Meg az alja is.

Ilyeneket tesznek ki, meg a sok pucsitós képet, meg mindegy milyen kép csak tudassák a világgal hogy hülyék vagyunk. És erre még büszkék is az emberek.

Akinek normális családi élete, normális gyereke, normális mindene van , az nem teszi ki.

2017. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem anya hanem apa és ő olyan apa akiben nyugodtan bízhatnál néha.
2017. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!