Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek illik a színes haj?

Kinek illik a színes haj?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom magam elképzelni türkiz, vattacukor rózsaszín vagy épp lila hajjal, de még csak olyan finom színekkel sem, mint pl:

[link]

[link]


Miközben meg az ismerőseim sorra festik zöldre, kékre, lilára. Szilveszterkor a húgom tűzpiros parókában ment bulizni, mindenki meg volt őrülve érte, hogy ezt a hajat meg kell csináltatnia eredetiben, valami gyönyörű vele.


Nekem egy elég átlagos, meleg szőke hajszín jutott, ilyen:

[link]


Hiába illene leírás alapján (bőrtónus, szemszín) még egy csomó másik, minden mással valahogy olyan természetellenesen nézek ki. Nemhogy egy extrémmel.


Akkor mitől függ, kinek illik?

Nagyon szép arc kell hozzá?

Vagy feltűnő kisugárzás, személyiség?


2017. szept. 18. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy nem tudod magadat elképzelni így akkor kezdd kicsiben és meglátod, pl. először csak egy tincset vagy a végét, szerintem a rózsaszín nagyon jól állna a hajszínedhez de nyilván te döntesz.
2017. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:

Nagyon szép arc biztos hogy nem mert akkor én már buktam.

Igazából annak áll jól, akinek tetszik és úgy viseli, hogy a haja a személyisége része legyen. Én pl. az extrém hajammal sokkal "énesebben" nézek ki, mint a pisiszőke eredeti hajszínemmel.

2017. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!