Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom mennyire illik ide,...

Nem tudom mennyire illik ide, de nem tudtok véletlenül valamilyen fajta színes ceruzát, ami tartósabb?

Figyelt kérdés
Kisfiam első osztályos, de már három félét kipróbáltunk drágábbat, márkásat, olcsóbbat, de hegyezésnél törik a hegyük, van hogy egy ceruzának négyszer is nekifekszek. Ez így elég drága lesz, ha minden hónapban új színes ceruza szettet kell venni.
2015. jan. 14. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a legjobb:

Stabilo Trio

[link]

(ez vastag ceruza, és szuper minőség)


De ez is jó:

Herlitz FSC

Erről nem találtam képet sajnos (ez vékony, normál ceruza).

2015. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lyra a kedvencem.
2015. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haromszogu, vastag ceruzakat szoktam venni.
2015. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Papírírószerboltban dolgoztam egy ideig, ott a Milan-t keresték a legtöbben.
2015. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Grafikus tanónc vagyok! :) Napi szinten készítek színes grafikát. Lyra - át, illetve Herlitz szoktam használni, egy hónapig simán kitartanak nálam, a nagyobb rajzok mellett. :) Nem drágák egyáltalán, de jó minőségűek, nem törnek, és fognak is.
2015. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stabilo Trio vastag színeseket használ a kisfiam, most másodikos, idén is azt vettünk.
2015. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 15. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!