Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még aki 18 után 20 évesen...

Van még aki 18 után 20 évesen is betartja a 18 + os korlátozást a filmeknél? Most nem szexfilmre hanem véres horrorra vagy felkavaró dologra gondolok. érzékeny vagyok.20f

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem nézek meg semmit, amin fel van tüntetve, hogy "csak erős idegzetűeknek", vagy "a nyugalom megzavarására alkalmas"

Nem is a korhatárt nézem, nem kell ahhoz 18-as karika, hogy felkavaró legyen.

Csak van épp elég dolog a saját életemben, ami felzaklat, nem igénylek belőle külön dózist.

23l

2017. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ahogy idősödtem, valahogy egyre kevésbé tartok igényt ilyen filmekre. Gyerekként még sokszor fentmaradtam hogy nézzek valami horrort amit játszottak késő este, most meg szerintem... 5-6éve nem is néztem. :D
2017. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A "18+" nem azt jelenti, hogy "nem szabad megnézni"... Azt jelenti, hogy 18 éven aluliaknak nem ajánlott... Akkor 20 évesen hogy akarod azt "betartani"? Nem vonatkozik rád a korlátozás, mindegy, mit csinálsz, te már nem tudod ezt se megszegni, se betartani. Csak ha épp kiskorúra felügyelsz...

Csak én nem értem a kérdést??

2017. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én egyszer csináltam ilyet, megnéztem a rémálom az elm utcában vmelyik részét 10 évesen. nos, kb 1 hónapig nem tudtam aludni, csak anyukámmal egy ágyban... soha többé nem nézek ilyet. pár éve láttam egy horror jelenetet és rettenetesen felkavart. . . nem bírom az ilyet.
2017. szept. 18. 21:35
 5/11 A kérdező kommentje:
igen csak te nem érted :) nem látsz tovább az orrodnál.
2017. szept. 18. 21:35
 6/11 anonim válasza:
20%

A kutya nem ért emberi nyelven. Fogalma sincs, hogy mit mondasz, míg meg nem tanítottad neki sok-sok gyakorlással a jelentését.

Egyébként mennyi idős? Kölyök, vagy már felnőtt?

A pórázt ne használd büntetőeszköznek, mert félni fog tőle, pedig annak örülnie kell, ha meglátja.

El kell kezdeni nevelni a kutyát, valószínűleg soha nem volt még ebben része. Lehetőleg pozitív megerősítést, jutalmazást alkalmazva, amikor csak lehet.

Pl. ha a ruhát kezdi leszedni, amit nem kéne, elhívod onnét egy téphető játékkal a kezedben. Ha nem reagál, akkor fizikailag is segítesz neki eleinte. Ha eljön, feléd fordul, abbahagyja a ruhák tépését, azonnal dicsérd és játssz vele a saját, téphető játékával. Meg kell tanítani, mit szabad, mit nem. Erről rengeteget lehetne írni, példákkal, de a legjobb lenne látni is a kutya reagálását.

Ezért mindenképpen érdemes lenne vele kutyasuliba járni, vagy házhoz járó kiképzőt is lehet hívni.

2017. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
O.O
2017. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak te tetted fel rosszul a kérdésedet.
2017. szept. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélnéd akkor nekünk hogyan tudod 20 évesen megszegni a 18-as korhatárt?


Vagy te olyan penge vagy hogy ha akarod visszafiatalodsz két évet hogy megszeghesd a szabályokat?


Thug life

2017. szept. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 40 vagyok. 16-osra sem vagyok kíváncsi.
2017. szept. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!