Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetne a sávszélesség...

Hogy lehetne a sávszélesség korlátozást hatástalanná tenni a korlátlan böngészés funkcióval?

Figyelt kérdés

Ez a rohadás téhóm pillanatok alatt eltünteti a 8 gigás keretemet mert még a dolgozók születési dátumait is hozzáadja a forgalmamhoz. Semeddig sem tart.

Ellenben van korlátlan böngészés funkcióm 1800 Ft plussz pénzért. Elvileg így nincs lassítás a honlapok megnézésére. Ez működik a youtube esetében is de pl a youwatch esetében nem. Sok honlapnál behozza gyorsan, de soknál csak teker mert 12kb/s -es sebesség manapság semmire nem elég. Észrevettem hogy amikor böngészek akkor van hogy egyes letöltéseket is enged folyni. Viszont most mintha sokkal kevesebb dolgot hozna be. Hogy lehetne elérni hogy minden adatforgalmat böngészésnek fogjon fel? Min keresztül kéne neteznem, h ne letöltésnek érzékelje a szolgáltató?



#T-Home #sávszélesség korlátozás #korlátlan böngészés
2017. júl. 24. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd a szolgáltatót!
2017. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ma 15:12


Én nem tudom pontosan h csak trollkodni akarsz v tényleg ennyire nehezedre esik a gondolkodás. Kérdezzem meg a szolgáltatót hogy hogy tudom kijátszani a korlátozásukat? Ráadásul mindezt azon az ügyfélszolgálaton keresztül amelyik totálisan idióta minden műszaki kérdésben de még egy összetett mondat megértése is komoly feladat számukra?

Inkább ne is válaszolj!

2017. júl. 24. 15:48
 3/3 Pelczhoffer Márk ***** válasza:
Lehet későn válaszolok erre, de én is hasonló cipőben járok. Ugyan ezzel a kombinációval szinte bármit tudok csinálni böngészés téren, viszont vannak dolgok amik el se kezdenek betölteni. Azt, hogy minden létező weboldal betöltsön egy sima VPN-es böngészővel, a Puffin-nal tudtam megoldani iPhone-on, ami már elérhető Windows-on is. Viszont hogy tudja-e produkálni ott ugyan ezt a hatást, nem tudom. Azt is észrevettem, hogy ugyan videónézést, letöltést, és FTP-t ugyan nem tartalmaz a korlátlan böngészés és e-mail csomag, az első kettő nálam az esetek 95%-ban működik. 200-300Mb-os file-okat gond nélkül letölt egy weboldalról, még egy másikról egy 3Mb-osat el se kezd letölteni. Az FTP dolgok, szerverhez csatlakozás engem is érdekelne, mivel rengeteg játéknak és programnak ez az alapja. Idáig addig jutottam, hogy néhány VPN, ami nem böngészős hanem az egész oprendszert átöleli, bizonyos dolgokat már betölt. A szerverekhez továbbra sem tud csatlakozni egyik program se. Ezt egy átfedéssel lehetne megoldani, másnak imitálni ezeket a csatlakozásokat, erre viszont még nem fordítottam időt.
2018. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!