Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a football-t. Ez miért...

Utálom a football-t. Ez miért van? Nagyon gáz? Fiú agyok de nem bírom. Kifejezetten idegesít a tv-ben és unalmas. Ökölvívást még csak csak megtudom nézni de elmondhatom, nem szeretel semmilyen sportot nézni. Lehet meleg vagyok? 20f

Figyelt kérdés
Kondizni szeretek meg futni, de nézni ezt sem tudnám. viszont a football-t amit mindenki imád, egyszerüen irritálónak tartom. az a órákig fütyülés meg a ide oda rohangálás idegesítő. Még az amerikai Football is jobb, eseménytelibb ennél pedig az erőszakosabb. ez nagyon gáz? Nem vagyok igazi férfi? Lehet meleg vagyok?
2017. szept. 22. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Az a gáz, hogy ilyen hülyeségeket soroltál fel.Embere válogatja, hogy kinek mi tetszik, mit tart szórakoztatónak.És szerinted hogy függ össze a heteroszexualitással és a férfiassággal, hogy milyen sportágat szeretsz nézni? Nem mindig volt foci, de akkor is voltak igazi és heteró férfiak, vagy mondjuk az USA-ban nem olyan nagy divat az európai foci, akkkr minden amerikai férfi meleg?


A lányok között sincs mindenki oda a rúzsért meg a tűsarkúért meg a kihívó ruhákért,feltűnő sminkért.


Én farmerban és lapossarkúban járok,nem sminkelek, bulizás és pasikkal való feszítés helyett könyvtárba járok, a mükörmök helyett a törtenelem érdekel mégis nőnek érzem magam és leszbikus sem vagyok.

21/L

2017. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen, aki férfi és nem szereti a focit az meleg.

Komolyra fordítva, te nem meleg vagy, hanem szimplán hülye. 20 évesen ennyire primitíven gondolkodni...

Én se szeretem a focit, a magyar válogatott meccseit néha megnézem de ennyi. De ettől még soha nem fordult meg a fejembe hogy meleg lennék, pedig még fiatalabb is vagyok tőled:)

2017. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem gáz, nem vagy meleg. Jöhet a következő.
2017. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A focit nem szeretni? Te tényleg meleg vagy :C! remélem fék kérdés volt:DDDDD
2017. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem Fake....
2017. szept. 22. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a focit, még gyerekkoromban sem játszottam sose, erre családom és gyerekem van, biztos nem erről a bolygóról származom.


Teljesen hidegen hagy a foci, szóval nem vagyok pozitív, se negatív véleménnyel róla, ha meg valaki a fociról próbál beszélni velem szimplán megmondom, hogy bocs, de engem a foci hidegen hagy, szóval sík hülye vagyok a témához, ez általában mindig elég.

2017. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!