Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent pontosan az antiszo...

Mit jelent pontosan az antiszociális?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják rám meg azt, hogy pszichopata és/vagy antiszociális, ez a kettő ugyanezt jelenti? Több helyen olvastam, hogy ugyanazt jelenti, de szeretnék biztosra menni. :) ( egyébként nem gondolom magam egyiknek sem csak kíváncsi vagyok, miért mondhatják ezeket rám, mik jellemzők ezekre a személyiségzavarokra) Köszönöm előre is a válaszokat!:)

2017. szept. 22. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen azt jelenti, ellenben általában aki valakire azt mondja hogy antiszociális, az rosszul használja és fogalma sincs mit jelent igazából.
2017. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

[link]


Tessék, olvasd el. Legközelebb meg ha nem érted valaminek a jelentését, akkor google.

2017. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves kettes válaszoló nagyon édes tőled, hogy ezt ellinkelted, de szeretném, ha lennének olyan kedvesek a válaszolók és leírnák, hogy mit tudnak ők ezekről a személyiség zavarokról, vagy esetleg találtak olyat róla amit én nem.:)
2017. szept. 22. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Na és abból, hogy itt néhány random ember mit hord össze, hogy fog kiderülni, hogy mit jelent pontosan az antiszociális? Ez egy pszichiátriai szakterminus, tehát tökmindegy, hogy laikusok hogy definiálják.


Ha meg arra vagy kíváncsi, hogy miért neveznek emberek antiszociálisnak, akkor nyilván azért, mert nem vagy túl haverkodós típus.

2017. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 kevered az aszociálist (introvertált, társaságkerülő, esetleg a depresszió egyik jelensége) az antiszociálissal (szociopata, személyiségzavaros). Közel sem ugyanaz.
2017. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos és értem, hogy miért is zavarhat téged ez a kérdés stb stb. és igen nem feltétlen derül ki, hogy pontosan mit is jelent, de ha többen is ugyanazt írják stb. lehet, hogy van abban valami nem? Nem, nem csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért neveznek így, egyszerűen csak megérdekelt ez a téma és reméltem, hogy itt kapok válaszokat, még ha nem is mind segít...:) Ha zavar a kérdésem, akkor légyszíves ne kötekedj, csak görgess tovább, köszönöm szépen.:) További válaszokat várok szívesen.
2017. szept. 22. 19:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Torma Andrásnak szólt az előző kommentem.:)
2017. szept. 22. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű. Akinek saját gondolatai is vannak azt a tömeg szempontjából ellensègnek minősíthető mert nem szolgálja azt ès nem is akar rèsze lenni. Nem számít mit aggat rád a sok idióta ha te jól èrzed magad úgy ahogy vagy.
2017. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem neked szántam a #3 reakciót hanem a 3. válaszolónak, csak őt #4-ként számozta be az oldal úgyhogy ez félrement. De mindegy is. Inkább azt mondd meg hogy miért, milyen körülmények között hangzik ez el.
2017. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es osztálytársaim szokták mondani, amikor esetleg felidegesítenek és hamar agresszív leszek vagy nem érdekelnek a problémáik és közömbös vagyok, én tudom magamról, hogy nem vagyok a fent állítottak közül egyik sem, de viszont kíváncsivá tett ez az egész.:)
2017. szept. 22. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!