Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged mennyit csikiztek...

Téged mennyit csikiztek kiskorodban? Hogy élted meg?

Figyelt kérdés
Tudjátok, tesók, szülők, rokonok, barátok, osztálytársak...
2017. szept. 25. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem csikiztek otthon, csak néha egy nagyon kicsit a talpamat reggel, mikor nem akartam felkelni. Nem volt valahogy csikis, de jól esett, mert azt ereztette velem, hogy szeretve vagyok.
2017. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag sokat.

Röhögtem.

2017. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Rengeteget. Utáltam, de nem volt mit tenni ellene. Azóta is hosszú évekig tartó lelki traumaként gondolok vissza rá, ami a mai napig kísért és szorongással teli álmatlan éjszakákat okoz.

Oké, vicceltem, de tényleg nem volt a legjobb élmény.

2017. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vicces volt, szerettem :)
2017. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4-hez azt nem írtam, hogy elég sokat
2017. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Szülő, rokon, barát soha. Az ovistársaim csikiztek meg később az iskolában de szerencsére nem sokszor. Alapból ki nem állhatom ha hozzám érnek, főleg a hirtelen mozdulatokat, a bökdösést, indokolatlan simogatást, stb. nemhogy csikizzenek, ha valaki megpróbálja, mindig szólok előre hogy nekem ez "válóok" és aki nem bírja felfogni, azzal nem állok többé szóba. Volt olyan aki ennek ellenére is megcsikizett és azóta sem létezik a számomra.
2017. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a nővérem de sokszor a szüleim is, inkább apukám. Valahogy összekötöm a szeretettel de nem szerettem ha csikiznek. Mai napig nem szeretem. Aranyos meg minden de egyáltalán nem bírom. A párom szokott néha csikizni és van amikor elkapja a lábam, sokkal erősebb mint én és nem tudok mit tenni. Tényleg nagyon rossz. Viszont én is szeretem őt csikizni :D
2017. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!