Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha becsukom...

Miért van az, hogy ha becsukom a szemem és aludni szeretnék akkor "beindul" az agyam és elkezd random dolgokat gondolni?

Figyelt kérdés

Amiket igazabol nem is en iranyitok, mert nem en kezdek el gondolni ra egyszeruen csak ez jut eszembe, de olyan dolgok amik meg sem tortentek velem, vagy tok ismeretlen helyszinen vagyok. Es nem almondom mert tudom hogy ebren vagyok.

Es ezrem hogy annyira feszult a fejem. Mint ha gorcsben lenne.

Es van amikor arra koncentralok hogy ellazitsam a fejem akkor olyan jo erzes es meg a fejfajasom is elmulik. Mert egyebkent sokszor faj a fejem..


2017. szept. 26. 06:14
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Az agy folyamatosan dolgozik, és persze, nem minden akaratlagosan jut eszedbe.

Mindenesetre ha érzed, hogy jót tesz a lazítás, akkor csináld gyakrabban. Főleg, ha fejfájós vagy.

2017. szept. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagyok így. Tényleges elalvás előtt kb. fél perccel kezdődik ez nálam. Tegnap előtt pl. egy elég rossz dolgot vetített az agyam, és akkor ki is nyitottam a szemem, hátha abba marad. De ahogy újra lecsuktam, folytatódott. Aztán egyszer csak képszakadás...
2017. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak ki kell nyitni a szemet, ha azt akarjuk, hogy ne folytatódjon, hanem át is kell fordulni a másik oldalunkra (bármennyire is nem akaródzik), mert az az, ami felébreszt annyira, hogy ne tudjon folytatódni az álom.
2017. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!