Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon betegnek érzem magamat?

Nagyon betegnek érzem magamat?

Figyelt kérdés
Ma mikor sétáltam az utcán úgy éreztem mindenki bámul, vagy figyelnek, csak ugy hirtelen felnéztem az egyik háztömbre és az ajton volt egy kis plakát, "elfoglak kapni" felirattal. Legszivesebben vissza akartam volna fordulni, hogy jól láttam-e, nem csak hallucináltam. Persze egyből jött az asszociálás, onnantól még idegesebb lettem. Egyrészt tudom, miért van ez, és átlátom, de olyan mintha átlennék kódolva, és nem bízom egyik emlékemben sem, vagy hogy amiket csináltam nem tudom hogy helyesek voltak vagy sem, elfogadhatoake vagy sem. Hatalmas kérdőjel van az agyamban. Nem tudom hogy ki vagy mi vagyok.
2017. szept. 26. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Túl sokat gondolkodsz. Én is hajlamos vagyok rá. Főleg hazamenet,szerintem hallgass zenét vagy valami,hogy inkább arra fókuszálj. Nekem is van egy ilyen paranoiás beütésem,hogy még a legapróbb kis bőrhibákat is tuti észreveszik és elkezdem takargatni a fejem,mint egy hülye. Csak túlgondolod szerintem.
2017. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ki vagy? Ezt te határozod meg.

Férfi / Nő vagyok,okos vagyok,de kicsit bugyuta ,szeretem a lovakat, szívesen nézek akciódús sorozatokat, szakmám szerint Kőműves vagyok, de jobban szeretek sütni. Ezekből tevődik össze,hogy te ki vagy. Mindenki egy üres karika és ezek tölti be a réseket.


Mi vagy?

Férfi/Nő

Járókelő

Vásárló

Kolléga/Kolléganő

Barát/nő

Férj/Feleség

Apa/Anya

Éppen mi.


Példaként : Mi történne,ha az "elfoglak kapni" ember eléd állna?

Megfenyeget? Pillanatnyi idegesség,legfeljebb elkerülöd a helyet.

Megver? Begyógyul,összeforr.

Megölni nem fog,csak úgy és a világ sem annyira kegyetlen,hogy ok nélkül bárki leszurkálja a másikat (hacsak nem ez a direkt szándéka)


Mintha nem lenne tiszta a lelkiismereted. :)

2017. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!