Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki gyorsan adna tippeket...

Valaki gyorsan adna tippeket hogyan tettessem magamat betegnek?

Figyelt kérdés

Holnap semmikép sem akarok suliba menni!

Lécci gyors válaszokat!


2012. márc. 4. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer nyíltan odaálltam a szüleim elé, és megkértem őket erre. És igent mondtak. Biztos, hogy ez nem működne? Ha nem, akkor ha lány vagy, kis púder, hogy ne legyen jó szined, mondd, hogy émelyegsz, és fáj a gyomrod, hasad, mondd, hogy ilyen vírusos szar, többeknek volt a suliban. sajna a vacsit ki kéne hagynod, és reggelre se legyél jobban. ha nagyon durva akarsz lenni, de szerintem nagyon durva dolog, mondd, hogy éjszaka hánytál is. De szerintem az első verziót válaszd!!! Ők is voltak fiatalok.
2012. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, a vacsi kilőve ugyanis kb 20 perce tudtam meg , hogy holnap két tézét írunk. De azért köszi! :D
2012. márc. 4. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lett? :D
2012. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elküldtek a suliba, mindkét tz-ém jó szar lett :D
2012. márc. 6. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
:D Majd kijavítod :D
2012. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!