Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan 14-30 közötti...

Van olyan 14-30 közötti ember, aki a Star Wars, Harry Potter, Gyűrűk Ura hármasból egyiket se szereti?

Figyelt kérdés
Valaki még egyszerre többért is rajong. De valamelyiket mindenki szereti egy kicsit, úgy vettem észre..

2017. szept. 26. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Remélem nincs. Nekem a nagymamám volt, aki nem szeretett semmit sem, ami sci-fi vagy fantasy volt, mert hát olyan nincs, az hülyeség.


A felsoroltak közül kettő a fantasyk legnagyobb remekművei között van.

2017. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Én jelenleg egyiket sem szeretem; nem vagyok sem besavanyodott, sem kultúrsznob - a harry pottert régen szerettem, de a rajongótábora még mái napig is olyan aktív (és irritáló) hogy kifejezetten örülnék, ha nem hallanék róla soha többé az életben, a gyűrűk ura valahogy nem fogott meg, amikor megnéztem, a star wars-t pedig már egy évtizede meg akarom nézni, de valahogy még nem jutottam el odáig.
2017. szept. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Jelen. (16/L) Ezek nekem egyszerűen túl mainstream-ek. Azóta nem bírom az ilyen túlzott népszerűségnek örvendő dolgokat, hogy elolvastam az Éhezők viadalát, ami hatalmas csalódás volt. Azóta sem értem, miért lett olyan felkapott egy középszerű könyv; egy olcsó Battle Royale-copy, és még csak nem is igazán élvezhető, nekem legalábbis nem volt az.

Harry Potterből csak a filmeket láttam, azokat régebben szerettem, de már rég nem láttam belőle egyik filmet sem, szóval lehet, azóta már kiábrándultam(?) belőle.

2017. szept. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 schwagy ***** válasza:
95%
Anélkül,hogy a két regényt elolvasná az ember(Gyűrűk ura, HP) nehéz véleményt formálni, talán GYU nál könnyebb, mert ott jók lettek a filmek, ellenben HP-nál pont ami miatt szerethetőek a könyvek nincsenek benne.. Hp 1-7 mind egy egy estés film lenne, egyedül a világ amiben játszódik, és a zene teszi jobbá..
2017. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 schwagy ***** válasza:
SW-ben meg kérdés,hogy a kérdező a filmekre gondolt?
2017. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Én mindet szeretem, és nem tudom megérteni az olyan embereket, akik valamit azért nem szeretnek, mert túl népszerű. Ha nem tetszik, azt elfogadom, ízlések és pofonok. Ha "mainstream", azt nem. Attól nem leszel jobb ember, ha utálod a népszerű dolgokat. De pl. a Trónok Harcát én sem szeretem, mert az én ízlésemnek túl nyers és véres.
2017. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Egyiket sem láttam, szóval nem is szeretem őket.

14

2017. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Harry Potter könyveket imádom és a filmeket is szeretem, a Gyűrűk urát eleinte nem szerettem, de aztán annyiszor néztem meg, hogy egészen megtetszett, viszont a Star Wars mindig is idegen volt, nem tudtam megkedvelni.
2017. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

A Star Warsot nagyon szeretem, azon nőttem fel. A Gyűrűk Urát sokáig nem mertem megnézni (nekem gyerekként elég ijesztő benyomást keltett), de tiniként rászántam magam, és nem bántam meg. Már azokat a filmeket is nagyon szeretem.


Mivel keresztény családból származom, nekem nem engedték meg a szüleim, hogy nézzem a Harry Pottert, merthogy az túl okkult. Tehát nem vagyok Harry Potter-rajongó. Nem is bánom, hogy ez így alakult.

2017. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Star Wars és a Harry Potter engem valamiért sosem kötött le. Láttam pár részt mindegyikből, (meg olvastam egy-két könyvet is) de azt a világot nem nekem találták ki. Soha nem is értettem mi ez a hatalmas rajongás körülöttük. A Gyűrűk Ura viszont megfogott. Nem mondanám, hogy odáig vagyok érte, meg vissza, mert azért nem ez a kedvenc filmem, viszont bármikor szívesen megnézem, ha úgy alakul :)
2017. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!