Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni egy ennyire...

Mit lehet tenni egy ennyire uralkodó pasival?

Figyelt kérdés

Helyes,izmos,magas,jószivu


Viszont, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja azonnal kicsapja a hisztit, de őszintén szólva nem is nagyon merek neki szólni,manipulativ minden szarban benne van,drogozik,iszik,verekedik a volt csajainak irogál de közben meg szerelmes belém legalábbis azt mondja viszont néha azt érzem ,hogy tényleg csak testi vonzalom van részéről amit kever a szerelemmel.


Ha ott hagyom egyből rosszul lesz, de amikor ott vagyok vele egyből ellök magától ez mi?


Az ágyban is önző, ha valamit nem jól csinálok egyből "kicsit durvábban csináld, fog meg már normálisan, tedd már kicsit jobban szét,ne igy feküdj,most mit nyomulsz" ilyenek ? Most akkor mégis mivan???


nagyon szeretem , de komolyan életemben nem láttam még ilyent olyan mintha egy hadvezérrel lennék néha együtt.


2017. szept. 28. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit mondjunk? Rég dobnod kellett volna a srácot.
2017. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
"Nagyon szeretem" Szerintem ez nem nevezhető szerelemnek. Nem lehet, hogy te is csak a testi vonzalmat kevered a szerelemmel?
2017. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Azt lehet vele tenni, hogy paros labbal rugod ki. Mar reg meg kellett volna tenned.


"drogozik,iszik,verekedik

Jesszusom!!!

2017. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Alain Delon ***** válasza:
100%
Jó eséllyel pszichopatával van dolgod. Lehet, hogy egyedül kevés leszel ellene.
2017. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szereted? Mégis, mit szeretsz rajta?!

Nem szerelmes beléd, nehogy elhidd már. Ennek a szerelemhez semmi köze, ahogy veled viselkedik.


Ezzel csak egyet lehet tenni: megszakítani vele a kapcsolatot.

2017. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
kiherélni! :B
2017. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hadvezérrel vagy együtt, hanem egy elkapatott, hisztis idiótával. Már rég lepasszoltam volna. Kínlódjon vele, akinek két anyja van.
2017. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt komolyan kérdezed..??

Mi a fenének vagy még vele..?

2017. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Ugye kamu??? Mondd hogy trollkodsz. Ennyire ostoba, buta ember nem létezhet, aki hagyja, hogy így bánjanak vele, mint ez a barom veled
2017. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
na mondom en ha kigyurt egy pasi akkor az lehet akarmilyen hulye sotet ember akkor is kell a noknek, az izom a isten fiaim.
2017. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!