Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira bánt hogy nem volt jó...

Annyira bánt hogy nem volt jó a kávé amit főztem a vendégnek a gyakorlati helyemen. Nem tudtam bocsánatot sem kérni. Hogy ne vegyek minden ilyet a szívemre?

Figyelt kérdés

Egy étteremben vagyok gyakorlaton. Régi típusú kávéfőző van. Nagyon nehéz a kart mozgatni rajta. Tegnap rengeteg vendég volt, és nagyon sok kávét kellett lefőznöm egyesével. 2 vendég visszaküldte az egyik felszolgálóval a kávékat, hogy évek óta erre a helyre járnak de ilyen rosszat nem ittak. Főztem egy ugyanolyat, és az megfelelt nekik.. Annyira szégyelltem magam. Akármibe belekezdek, mindent szeretnék maximálisan teljesíteni. Egy ilyen kis dolgot is. Sajnos a pultban is kellett lennem,meg a konyhán is, és nem nálam fizettek,így nem tudtam tőlük bocsánatot sem kérni ami nagyon bánt. Hogy ne vegyek mindent ennyire a szívemre? Nem akarom hogy miattam szokjanak el onnan..

L


2017. szept. 30. 14:16
 1/6 TR75 ***** válasza:

Az is lehet ám, hogy egyszerűen csak élvezték, hogy kötözködhetnek, és ez hiányzott ahhoz kisszerű életük elviselhetőbb legyen.

No, meg az is lehet, hogy a kávéval nem stimmelt valami (mármint az őrleménnyel). Vagy csak rossz napjuk volt.

2017. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a te hibád, hogy szar kávéfőzőt használnak.
2017. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:

"és ez hiányzott ahhoz kisszerű életük elviselhetőbb legyen."

Ó, ezek a módosítgatások...

Szóval és ez hiányzott ahhoz, hogy kisszerű életük elviselhetőbb legyen.

Amúgy ja, az is lehet, hogy a kávéfőző nincs a topon. Nincs is jobb egy jó kis tömítés ízű kávénál :S

2017. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlaton vagy 1 hónap múlva elfelejtenek téged örökre.
2017. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Max december után felejtenek el mert addig leszek.

Köszi a válaszokat!

2017. szept. 30. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2019. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!