Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is egy játékfigura a...

Másnak is egy játékfigura a 'példaképe'?

Figyelt kérdés
Megszállott Life is Strange rajongó vagyok, és egyszerűen olyan szeretnék lenni mint pl Chloe :D Másnak is egy játékbeli szereplő az 'élete'?

2017. okt. 1. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egy jó játék, de nem értem, hogy miért pont Chloet választottad példaképnek.

Borzasztóan felelőtlen, és másokat is veszélybe sodor a meggondolatlansága miatt. Persze vannak jó tulajdonságai is, de nem egy tipikus példakép. :D

Amúgy igen, sok embernek példaképe filmes karakter, játék szereplője, ez természetes.

2017. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
régebben mindig duke nukem akartam lenni és nem mondanám fanatikus szintűnek ezt a 'rajongást' a te eseteddel ellentétben...
2017. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nem, de kinek a szamár, kinek a szamárné...
2017. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne találod meg azt az embert aki lenni szeretnél, akkor ez normális dolog..sokan vannak így, bár tényleg fura hogy neked ő a példaképed. :)
2017. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem játékfigura, de Songoku nálam a kedvenc.
2017. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Menő csaj az tuti. :D

Én egy olyan barátnőt szívesen elfogadnék. ^_^

2017. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gábor118 válasza:
Hát nekem ezzel van egy pszihés betegségem is sajnos.. Én szerelmes vagyok Rachelbe! 😞😞Tudom hogy most azt gondoljátok hogy ez beteges... ezzel én is teljes mértékben tisztába vagyok a szüleim el akartak vinni pszichológushoz de és mondtam hogy ne vigyenek el mert úgy se segítene! 😞😞☹
2018. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#7 halott hazug "szinesznobe" (akinek csak a szinkronhangja valosagos szemely)
2018. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gábor118 válasza:
Háát igen sajnos vagyis nem tudom azért megszállott nem vagyok csak na ez oly bonyolult!
2018. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Utolsó! Van egy lány aki pont úgy néz ki mint Rachel csak valódi személy és jópár képén be van öltözve Rachel-nek az insta neve: ichinoseharu_

Ha gondolod keress rá. Mert en eskü ledöbbentem hogy mennyire hasonlít rá

2019. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!