Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 2. osztályos fiúnak és 5....

2. osztályos fiúnak és 5. osztályos lánynak milyen érdeklődési körük van? Milyen értelmes játékokban gondolkodjak karácsonyi ajándék ügyben? Tudnátok tanácsot adni? (valami mesehős, vagy játékfigura, vagy ilyesmi téma is érdekel)

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont ötödikes lány vagyok,az öcsém meg pont elsős!

Öcsém nagyon nagy focirajongó,neki mi gombfocit,egyéb ilyen dolgokat fogunk alyándékoznu.

Én játékokat nagyon nem ismerek,ezért én könyveket,ruhákat szoktam kérni/kapni.Könyvekből a fantasy,Leiner Laura könyvei.

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2016. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bocsi elnéztem,a az illető(2.osztályos fiú)átsiklottam.

Tehát 1 év korkülönbség.

2016. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A könyv mindig jó ajándék :)

Lányok érdeklődési körét nem tudom, illetve ahogy látom, viszonylag váltoizékony... de fiúknál ebben a korban a Star wars (ez igazából minden korban :)), Minecraft, Gyűrűk ura, Transformers stb simán bejöhet. ehhez persze ismerni kellene a gyereket is kicsit.

enyém pl kisautónak bármikor örül :) de most pokemon-mánia van, szóval a karácsony ehhez igazodik.

2016. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Mivel egyik gyereket sem ismerem, ezért nem.
2016. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!