Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van a hippi es az alternativ...

Van a hippi es az alternativ stilusnak keveredese?

Figyelt kérdés

Nem kulsoleg pl oltozkodes hanem belsoleg ertem.

Valahogy a ketto kozott talalom meg a szemelyisegem, de nem tudom egyikhez se besorolni konkretan.


Bizzom benne hogy van olyan amely mind kettot magaba foglalja es igy add egy elvont stilust.


Koszonom a segitseget.



2017. okt. 2. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor te most keresel egy skatulyát magadnak, amit előránthatsz, ha valaki megkérdezi, ki és mi is vagy te... Egy címkét, mint ami a ruhákon van, hogy 60% hippi, 40% "alternatív". Olvasgass szubkultúrákról, hátha találsz valamit, amit magadra húzhatsz. Vagy fogadd el, hogy egyszeri és megismételhetetlen individuum vagy.
2017. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod besorolni Magad bárhová is? :) Ezzel csak leszűkíted a lehetőségeid a fejlődésre és önmagad megismerésére... De persze Te életed.


Btwwwww az alternatív az egy gyűjtőfogalom, ez tartalmazza az emot, gothot, grungeot, metalheadet, punkot, rasztát, és úgy mindent, ami a normálison kívül esik, szóval nem sokat mond, ha csak ennyit árulsz el magadról. :)

2017. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

25 vagyok, es meg mindig probalok rajonni hogy hova tortazok igazabol belsoleg. Nem beskatujazni szeretnem magamat de azt hiszem jobban kitudnek magamon igazodni ha lenne egy kiindulo pontom.

Kulsom sosem tukrozi a belsomet, ha pedig rakeresek a kulonbozo stilusokra tobbnyire kulso szempontbol jellemzik oket, nekem pedig ez nem igazan segit:)

2017. okt. 2. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak külső alapján. :)

Ha gondolod írd le melyik stílus általános jellemzői érdekelnek, és megválaszolom. :)

2017. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!