Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet végleg "kikerülni...

Hogyan lehet végleg "kikerülni" az olyan embert, aki csak érdekből barátkozna velünk, és nagyon nyomulós?

Figyelt kérdés
Az illető érezhetően csak azért keresi még mindig a társaságomat, mert reménykedik, hogy hátha én még tudok neki segíteni abban, hogy visszakerüljön oda, ahonnan már egyszer kirúgták (sajnos nem tudok). Fanatikusan csak itt tudja elképzelni a munkahelyét, és nagyon kitartó. Borzasztóan pletykás, és amikor beszélgetünk, gyakran a volt kollégáiról kérdezősködik - abban a reményben, hogy hátha sikerül majd tőlem megtudnia valamit. Régebben próbáltam csendesen elhallgattatni ezt a kapcsolatot úgy, hogy vagy nem írtam vissza neki, vagy a hülyét játszottam - de ez csak egy ideig működött. Hogyan tudnám végleg lemorzsolni magamról őt úgy, hogy közben nem is bántom meg, és konfliktust sem gerjesztek kettőnk között?

2017. okt. 6. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyiltan meg kell mondani neki, hogy neked nincs igényed a kapcsolatra - ezt sértödés nélkül nem lehet megoldani. Így ugyan megsértödik, de legalább nyugton hagy, emellett idövel megbékül, ha látja, nem ancolsz vissza.
2017. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* táncolsz
2017. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek magukról akarják terelni a figyelmet. Ezèrt pletykásak.

Nekem is volt hasonló kaliberű munkatársam. Ő egy tipikus szarkeverő volt. Engem próbált behálózni, hogy megnyiljak elötte ès meg tudjon taposni. Annyit csináltam, hogy lezártam a kapcsolatot. "A sötètbe löktem". Nem reagáltam rá. Nem is figyeltem rá. A saját agyament kèpzelete csapdájába esett ès az kèszítette ki. Ha nem reagálsz, kèpzelődni kezdy hogy mièrt nem. Használd ki.

2017. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Én egy varázsszót használok minden ember ellen, már akkor, amikor még ki se derült hogy mekkora hulladék:

"TAKARODJ!"

2017. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Kérj tőle kölcsön egy kis pénzt, ha találkoztok. Pár alkalom után már nem fog keresni, mert mindig csak pénzt kérsz :)
2017. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!