Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljek egy csajt aki...

Hogyan kezeljek egy csajt aki menőként lenézett, amióta sok rossz történt vele viszont barátkozna?

Figyelt kérdés

Mindig kedves voltam a csajjal, de lenézett, kinevetett, vissza se köszönt soha. Elég jó csaj volt, nagyon nagy volt a pofi!

Aztán lett egy betegsége ami miatt felszedett 30-40 kilót. A menő haverok, gazdag pasik eltűntek rögtön. Azóta érdekes módon előre köszön nekem, úgy csinál mintha mindig is haverok lettünk volna. Pedig a barátnőinek régen minden lúzer, fújj pasinak mondott, nevetett rajtam, néha még a szemembe is.


Hogyan kéne ezt kezelnem? "Megbocsátanék" neki de annyira gonosz volt velem meg másokkal is régen, hogy tartok tőle amint meggyógyul, lefogy, újra folytatja az eddigi dolgai, most csak kényszerből jófej velem. Hogy látjátok, találkoztatok már ilyennel?


2017. júl. 7. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem éri meg, nem fog tanulni belőle, ha minden csak úgy elfelejtődne. :) Ne is bántsd, inkább ignoráld.
2017. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Na én ezt így elmondanám neki.
2017. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

# 2


Jól írod 2-es:)

2017. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Mond meg neki, hogy hogy érzel ezzel az egésszel kapcsolatban, tehát azt amit itt nekünk is leírtál.

Felszínes egy csaj lehet/lehetett az biztos.

Biztos neki se lehet könnyű, hogy ilyen nagy változáson ment keresztül, meg hát ugye egy betegségen.

Lehet, hogy megváltozott, és rájött, hogy a külső/pénz nem minden, de az is lehet, hogy teljesen ugyanolyan, és amint lefogy megint lenézne.

2017. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy lepontoznak, de ha valaki nekem nem köszön vissza, azzal én soha többet nem állok szóba, függetlenül attól, hogy beteg lett, vagy nem, megbánta, vagy nem.

Vannak kedves, szerény emberek is, inkább velük haverkodok.

2017. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Én összebarátkoznék vele, aztán amikor azt hiszi, hű de nagy barinők lettünk, elmesélném mindenkinek pl. valamelyik titkát, amit a barátságunk alatt elmondott, vagy valahogyan megszégyeníteném.
2017. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez szánalmas 6-os, részvétem.
2017. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg az a szánalmas, ha valaki hagyja, hogy kihasználják :D
2017. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Szia. Lehet a válaszom miatt felpontoznak, valahogy elviselem.

Mi van, ha ez a betegsége azért történt, hogy észrevegyen téged, s lehetőséged nyíljon a régi vágyadra: meghúzni 10x+1x

Hm?

2017. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem akarok tőle szexet, a kedves-rendes csajok tetszenek.

Azért hezitálok mert csupán a külsőm miatt nézett le engem, hogy én nem vagyok menő, jó pasi. Most hogy beteg lett lehet hogy átértékelte a dolgot és megtudta milyen nem tökéletesnek lenni. Talán még be is szóltak neki, kinevették ahogy ő másokat előtte.

Valahogy beszédbe elegyedek vele, de ha nem kér bocsánatot, nem látszik rajta megbánás akkor bár nem szoktam ilyet csinálni senkivel, de elmegyek mellette!

2017. júl. 12. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!