Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legutóbbi sikerélményed mi...

A legutóbbi sikerélményed mi volt?

Figyelt kérdés
Komoly válaszok.

2017. okt. 7. 19:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 ez tök aranyos, jó fej lehet a kiscsak 😄
2017. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11.... nem kifejezés 🤣
2017. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem ilyenre a közelmúltból.
2017. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most egyet sem tudok felidézni,de ha volt is ilyen, biztos vagyok benne, hogy nem sokszor.
2017. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy rossz kapcsolat lezárása. Nekem siker,mert sokáig álomvilágban élten vele kapcsolatban, de most végre beleért a kezem a bilibe.
2017. okt. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Idén megszereztem a jogsit és az első nyelvvizsgámat is, úgy, hogy még nem vagyok 18 éves. Büszke vagyok így erre.

Nyáron kitartóan dolgoztam, ezáltal megtanultam értékelni a pénzt. Most már teljesen másképp látom a dolgot, nehezebben adom ki a kezem közül, mert tudom mennyit kell érte küzdeni.

Minden egyes nap küzdök. Szeretem ezt csinálni, és néha azért van sikerélményem is, ami mindenért kárpótol.

2017. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Metionin ***** válasza:

Kis sikerélmény majdnem minden napra jut, pl. tegnap sikerült vennem olyan növényt, amire már rég vágytam de sehol sem kaptam, ma pedig sikerült megcsinálni egy nehezebb jógagyakorlatot, amit már hetek óta próbáltam de nem ment.

Nagy sikerélmény a közelmúltban az hogy lediplomáztam és rögtön találtam egy tök jó munkát.

2017. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

God of War 1 platina trófea 10 perce.

2017-re meglett. Most inkább csinálok valami ételt magamnak.

2017. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!