Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi lesz, és mi volt a...

Nektek mi lesz, és mi volt a legutóbbi újévi fogadalmatok?

Figyelt kérdés

Nekem a tavalyi az volt, hogy keményen küzdeni fogok mindenért, és soha többet nem hagyom magam eltaposni. nos, ez elég jól sikerült. ;)

Idén pedig az lesz, hogy én fogok Mindenkit eltaposni a céljaimhoz vezető úton, és mindent meg fogok tenni, hogy elérjem amit akarok. 😏


Ti hogy álltok a fogadalmakkal?



2015. dec. 24. 08:38
 1/8 anonim válasza:

Hmm nem rossz fogadalmak. Nekem is ilyesmi lesz :D

De hogy kell ujevi fogadalmat tenni? Be kell csuknunk a szemunket? Bocsii de sose csinaltam meg ilyet es nem tudom :/

Szoval magadban kell elmondanod az ujevi fogadalmadat es pontosan ejfelkor kell?

2015. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem is lesz és soha nem is volt. Ha én változni akarok, akkor nekem ahhoz nem kell újév, bocsi.
2015. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megfogadtam ,hogy soha nem fogok megfogadni semmit.
2015. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem szoktam fogadkozni.
2015. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Holnaptól fogyókúra.."

"Most végre ledobok egy ötöst.."

2015. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Idén szívesen megfogadnék egy csomó hasznos és nagyon szép dolgot, de sajnos tavaly már megfogadtam, hogy többet nem fogadok meg semmit.
2015. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én eddig nem szoktam fogadalmat tenni,de idén elhatároztam hogy megnövesztem a hajam. 15/F
2015. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kb. 17 éves koromtól minden újévkor tettem újévi fogadalmat. Naná, hogy feleslegesen, egyiket sem sikerült megtartanom. Ja de, kábé 8 éve megfogadtam, hogy soha többé nem teszek újévi fogadalmat. Na, ezt viszont már azóta sikerült betartanom. Hát bocs, de nem most fogom elrontani! :D
2015. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!