Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek eddig mi volt a legbrut...

Nektek eddig mi volt a legbrutálisabb vágás amit ejtettetek magatokon?

Figyelt kérdés

Olyanoknak szól a kérdés akik vagdossák/vagdosták magukat.

Milyen volt eddig a legdurvább vágásotok? Miért csináltátok és mennyi idősek voltatok akkor?

(Esetleg privátban kép is jöhet)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. okt. 7. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Combomon három vágás, most is látszik még a nyoma. 4 hónapja csinaltam:) 15/L
2017. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

#1

Remélem még sokáig megmarad a nyoma

2017. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Kb. 8 centi hosszú a karomon, nem hegedűvonások, hanem olyan amibe közel belehaltam. 1 éve, 17 voltam. Minden nap, mikor ránézek eszembe jut, hogy abban a pillanatban küzdöttem, nem akartam meghalni. Soha többet. :) A miérteket hagyjuk, mert mára rájöttem, hogy nincs olyan, amiért megérné.
2017. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Egyszer "kaszaboltam" magam, mert már nem bírtam elviselni az érzéseimet (nem nem az legújabb telefon, sokkal sokkal durvábbak, senki ne élje át), nem bírtam elviselni magamon semmit, annyira fájt.

Ez már több éve volt 17 éves lehettem.

Azóta sem előtte nem csináltam ilyet. Rájöttem, hogy nem megoldás, és csak arra a pillanatra lesz jobb, míg elkezdem, utána semmi nem marad.

Ismerek viszont olyat, aki azért vagdossa magát, mert menőnek tartja..

2017. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egész elkaromat elfoglalja a HATE felirat, elég mély lett, 3 év után is tisztán látszik.
2017. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:

Volt idő, mikor nem válogattam az eszközök közt, leginkább a pillangókésemmel játszottam, de akár a földön talált üvegdarab is megtette. Csodálkozom, hogy sose lett semmi fertőzésem...

Annyi eszem viszont mindig volt, hogy nem vágtam mélyre, és nem az ereim közelébe. Mikor elvették a késemet, orvosi tűvel pótoltam. Szerencsére, hiába hófehér a bőröm, nem látszik belőlük semmi. Illetve van 1-2, de azok annyira halványak, hogy a legtöbb fényviszony mellett nem is látszik, a többinél is csak én látom.

2017. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!