Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvágtam magam pengével. Ez...

Jeverezi kérdése:

Megvágtam magam pengével. Ez súlyos, mély seb? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 2. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Falcoltam magam egyszerűen mondva!
2017. márc. 2. 21:33
 2/8 anonim válasza:
76%
Ez semmi, legközelebb kicsit mélyebbre nyomd akkor lenne súlyos seb. Ez csak karcolás némi vérrel megspékelve
2017. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Hú, nagyon durva. Bele ne halj!
2017. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezek már mélyebb vágások.


A tied semmi.

2017. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ez tuti csak vicc, vagy fricska akart lenni :D


Én évekig vágtam magam pszichés problémák miatt, de úgy titkoltam, mintha az életem múlt volna rajta, hogy meg ne tudja senki. Szóval nem bírom felfogni, mi értelme van annak, hogy emberek lefényképezik a sebeiket, és feltöltik az internetre?


Kérdező, te meg kérlek, nyugtass meg, hogy csak fricskának szántad a falcolóknak. Ha nem, akkor meg kérj segítséget, mert nem az lényeg, hogy elvérzel-e félig (van olyan önpusztítás, amiben alig vérzel, pl. falverés), hanem, hogy már a gondolat, hogy akármilyen megfontolásból kárt okozz a testedben, nem normális.

2017. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

XD


Nem, a bokám erősebben vérzik, ha lábborotválás közben megvágom. Amúgy vagdostam magam, de mekkora szánalom vagy, hogy netre töltöd... direkt combon csináltam, senki nem tudott róla. Majom.

2017. márc. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez képest egy ütőeres vérzés pite.
2017. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint egy fogyatékos smileí :DDDDD
2017. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!