Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek azt aki egy kicsit félénkebb zárkózottabb mint az átlag? Miért csak a vidám nevetős sokat beszélő embereket szeretik?

Figyelt kérdés
Mert sajnos én is eléggé félénk és zárkózott nő vagyok. Nem szeretek sokat beszélni emberek előtt. Magamtól például sose kezdeményezek beszélgetést. Ha kérdeznek válaszolok ha meg csak néznek akkor mosolygok.
2017. okt. 9. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert az ember társas lény. Azt szeretik, akik sokat beszélnek. Na meg az ilyen emberekkel könnyebb egy közös témát találni. Egyébként én is zárkózottabb vagyok. És egész jól elvagyok egyedül.
2017. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert bugris parasztok, és csak a magukhoz hasonlóakat szeretik. A nagyhangú, tipikus parasztokat.
2017. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Most ez komoly kérdés? Most te legyél a társaság központja, rád figyeljenek az emberek azért mert csendben vagy meg néha fintorogsz? Meg ezért még kedveljenek is? Már nem azért ezt egy cserepes fikusz is tudja.
2017. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert süt rólad a bizonytalanság, az önbizalomhiány, a rettegés. Látják, hogy "gyenge" vagy *nyíl* célpont leszel. Akár csak az állatvilágban, ilyen az élet, ez mindenhol így megy.
2017. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert semmi közös pontjuk nincs veled, azért.

Ha úgy viselkedsz, mint egy illedelmes fikusz, akkor úgy is fognak viszonyulni hozzád, mert nem tudnak mit kezdeni veled. Jó, ott vagy, szép vagy, szépen mosolyogsz, hogyan tovább? Na ugye.

Én is ilyen vagyok, utálok beszélni, nem is tudok. Ha nincs fontos mondandóm, nem szólalok meg... na de cserébe aktív, vidám ember vagyok.

Imádok eljárni, sportolni, ezt-azt csinálni, ha jó a hangulat akkor be tudok csatlakozni a hülyeskedésbe.

Ez lehet nálad is a kiút, ha csak ülsz csendben és létezel magadban, akkor egyszerűen nincs semmi értelme, alapja a társas kapcsolatoknak.

Mégis mit kezdene veled a másik? Öntözzön meg minden nap? :D

2017. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg magamon, hogy akkor viselkedek így amikor az életem valamelyik része nincs rendben. Próbáld meg végiggondolni hogy szereted-e a munkádat, az életkörülményeidet, hobbiaidat. Próbálj meg valami olyasmi dologba belefogni ami érdekel, és akkor akaratlanul is jön a beszélgetés
2017. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert semmt nem lehet veled kezdeni.

Ezzel a viselkedéssel csak azt mutatod, hogy nem érdekelnek. Akkor meg minek foglalkozzanak veled különösebben?

Az ember persze, hogy a vidám, meg életrevaló emberek társaságát keresi, velük lesz barát.

2017. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Illedelmes fikusz xD Folyós vagy a pöckölt fajta?
2017. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert sokan pozitív életszemlélettel élnek, és szerintük csak az az elfogadott.
2017. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pozitívnak lenni a mai világba lehetetlen hiszen mennyi rossz ember van a világon akik csak ártani akarnak főleg azoknak akik egy kicsit bátortalanbbak félénkebbek. Azokat könnyen kihasználják meg becsapják. Szerintem egy emberről messze lerí hogy nem elégedett magával és az életével. Rajtam is észreveszik sajnos.
2017. okt. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!