Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kérdezzem meg anélkül...

Hogy kérdezzem meg anélkül hogy leoltson vagy egyáltalán jo ötlet lenne? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 3 napig voltam egyutt és mikor mondtam neki hogy hagyjuk ezt az egészet mert nekem ez nem megy, azóta leszarjuk egymást. Nyilván érthető de haverkent sokkal jobban ellennek vele, és én nem szeretném hogy ez miatt tönkre menjen a kapcsolatunk. Én szeretném hogy tartsuk a kapcsolatot úgy mint haverok. Remelem értitek. Csak attól felek hogy nekem esne mert biztos utal és nemtom hogy lenne-e értelme meg írnom neki vagy én jönnek ki szarul belőle.

2017. okt. 9. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme. Ő többet akar és mindig is többet fog akarni. Azzal, hogy csak barátok lennétek folyamatosan bántanád őt.
2017. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj pár hónapot/évet, vagy amíg lesz barátnője és már együtt vannak egy ideje és utána megpróbáltatásod.
2017. okt. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz ezeket a dolgokat eldönteni. Nem mindenkinek természetes a párkapcsolat, de az ember társas lény, így nagyon hajlik arra, hogy legyen társa. A kérdést többször hallottam már az életben. Van olyan ismerősöm, aki sok-sok évig élt ilyen kapcsolatban, mire a húzódozó nő végre elfogadta úgy, ahogy volt. Azóta amennyire tudom boldog kapcsolatban élnek.
2017. okt. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!