Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Szerintetek az jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Szerintetek az jó ötlet ha elmegyek kocsival egy csajért aztán elviszem valahová és igy probálok vele összejönni vagy esetleg egy randi? Vagy ink nyiltan kérdezzem meg a csajtol hogy bejövök e neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy elhívod randizni, tehát az első verzió. Ismerkedjetek össze, aztán mikor már többször találkoztatok ráértek arról beszélni, hogy ki hogyan vélekedik a másikról.
2012. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kleo25 ***** válasza:
hát igen ne támadd le egyből, mert akkor még a kocsidba sem fog beszállni
2012. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyan tudna válaszolni a kérdésre, amíg nem is ismer?


Teljesen egyértelmű, hogy randizzatok először.


De az autód nem tudom, hogy jön ide, az a lényeg, hogy TE legyél ott, az autó kit érdekel?? Mehettek persze azzal is, de hogy ez miért szerepel a kérdésben, azt tényleg nem értem... Mintha ezen múlna bármi is.

2012. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A méretbeli hiányosságaidat autóval kompenzálni már rég nem divat.
2012. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, változnak az idők, már régóta vonattal járok csajozni... :P
2012. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már álltalános ota ismerema csajt amugy
2012. aug. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!