Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok érdekes dolgokat a Só...

Tudtok érdekes dolgokat a Só Mentesről? (Shawn Mendes)

Figyelt kérdés
A gyűrűset tudom és ez a feleségének kell (nem én vagyok a felesége)

2017. okt. 10. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit szívsz? jó anyagnak tűnik
2017. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Levegőt amugy tudom hogy furcsa kérdés de😂
2017. okt. 10. 09:43
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem keress orvost és ezt én is kitudtam volna rakni de neked hirtelen sokkal fontosabbb lett hogy te ragd ki -_-
2017. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem volt ott a telefonom legközelebb majd te teszel ki ilyet😂😘
2017. okt. 11. 18:53
 5/10 anonim válasza:
82%
De pont mondtad hogy nem volt kedved és rakdtad volna már el a telefonod amikor mondtam hogy majd akkor majd én kirakom OTTHON és neked meg hirtelen olyan sürgős lett 😑😒
2017. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudoom😁
2017. okt. 12. 21:28
 7/10 anonim válasza:
Nem,nem tudsz te semmit
2017. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás a szunyogokra. Zokni nélkül alszik. Utal meztelenul aludni, mert akkor kellemetlenül érzi magát. Imádja a muffint, és mindenféle edesseget. Utalja a paradicsomot. Imádja a Harry Pottert. Shippeli Ront, és Hermione-t. Legszivesebben a griffendalehez tartozna. Úgy tud emlékezni egy rajongora, ha az érdekes kérdéseket tesz fel neki m&g-ben. Egyszer a legfurcsabb kérdés az volt, hogy "will you be mine Muffinman?" aki annyit takar hogy lennél a 'muffinemberem'? 😂 egyszer egy rajongojanak engedte meg hogy kitalalja az uj illatát. Nem tud táncolni elmondása szerint. De rengetegszer készült róla felvétel amikor salsázik. Szerintem jól csinálja 😂 Laurennek hívtak az exet. De már szakítottak kb 2015ben. Az apukájat Manuelnek (Manny) és az anyukáját Karen-nak hívnak. Nem járt iskolába, hanem magantanulokent, internetről tanult. Majd 2015-ben (ha jól emlékszem) leeretsegizett. Imád jegkoronkozni, és focizni. Számára az edzés kikapcsolódás. Lefekvés előtt John Mayer-t hallgat. Ha lehet választani apa és anya között, Shawn elmondása szerint ő inkább "anyás". Gyönyörűnek találja a "darling" szót. Szerinte imadnivalo a Spanyol akcentus. Sírt A csillagainkban a hiban. sírt, mikor a "Hold on" - t énekelte. Mert számára ez egy nehéz téma volt. Imádja a Brazíl hangulatú zenéket. Imádja a szüleit. Sokan csesztettek a skinny jeans-eert. Utalta a matekot. Az első alkoholos itala s sor volt. A kedvenc zenéje Harry Stilestol a Kiwi. Szereti a korát, de nem igazán tud játszani. 2-3 gyereket szeretne. Esős napokon imád zenéket írni. Kérdezték tőle hogy mi tetszett neki a legjobban Brazíliában. Shawn:"Beautiful women... Beautiful women"😂😂 szereti a kávét. A the 100 harmadik évad első részében játszott. Tökéletesen ír dalokat, ha utazik. Nincs meztelen kép a telefonjan. 1 percen belül 189x mondta hogy "miau" 😂
2017. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a kosarat de nem tud jatszani* elnézést kijavitott az automata billentyűzet 😂
2017. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nóci, te vagy az?😂😂 ha nem akkor bocsi😅😅😂😂
2019. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!