Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a dolgok az életedben...

Mik azok a dolgok az életedben amiktől nem unod meg az életet? és mi az amitől nem gondolod magad unalmasnak?

Figyelt kérdés
szerinted miben a különbözik személyiségében, és viselkedés formájában az unalmas és nem unalmas ember?

#ember #személyiség #érdekes #emberi vélemények
2017. aug. 1. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

az életet mindig unom, kivéve pár kivételes alkalmat, és nálam ez nem attól függ, hogy otthon ülök, vagy nem.. egyszerűen bele vagyok fáradva az életbe, úgy érzem, hogy semmi értelme, és egyre nehezebb magam lekötni bármivel is. még ha el is terelném a figyelmem, akkor is mindig érzem, hogy semmi értelme élni... :(

18/L

2017. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nem vagyok unalmas, mert nem unalmas, mindennapi dolgokat csinálok. Pl. dobolok, íjászkodom, hobbiból középkori fegyvereket, páncélokat csinálok, sokszor elég bonyolult és összetett módon gondolkodom, és még csak véletlenül sem állok be a bólogató, unalmas, egyforma birka-emberek nyájába.
2017. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piriiiii ***** válasza:

Amikor mélyen vagyok, akkor nagyon szoktam unni az életet, illetve nem ez a jó szó rá, csak üresnek és érdektelennek látom. Talán alapvetően is ilyennek látom, de amikor nincsen rossz kedvem, találok benne olyat, ami látszólag színessé teszi. Ilyen az, amit még nem ismerek, voltaképpen minden ismeretlen és újdonság. Egy ideje egyébiránt ráléptem egy elmélyülést igénylő, szellemi útra, amiről néha letérek, lelépek vagy egyszerűen csak állok rajta, ez sokat segít, motivál, sőt, szinte csak ez motivál (és talán az emberi kapcsolatok), bár néha ezek sem (pont ma olvasgattam a dukkháról, ami szerint az élet szenvedés, elégedetlenség).

Magamat általában pont emiatt nem találom unalmasnak, vannak érdekes meglátásaim, érdekes gondolataim, amiket a mai fiatalságra nem igazán jellemző módon szépen és érthetően meg is tudok fogalmazni. Bár előfordul, hogy unalmasnak vélem magamat, és talán szoktam is az lenni, ezt én nem látom át igazán, talán inkább csak belső komplikációkról, önbecsülés hiányáról van szó, és főként ezek miatt nem látok tisztán. Zárkózott, nehéz természetem van, bár talán pont ez okozza, hogy néha furcsán viselkedem.

Mondjuk az egy dolog, hogy az ember nem unalmas, és az egy másik dolog, hogy furcsán viselkedik...

2017. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiii ***** válasza:

Hogy milyen az unalmas és nem unalmas ember, az szerintem mindenki számára mást jelent, kicsit, mint a boldogság.

Nekem az jelent izgalmas személyiséget, ha meg tud lepni az illető, és főként intellektuálisan értem ezt, rávezet olyan dolgokra, amikre eddig magamtól nem jöttem rá, tehát lényegében ad az én tudásomhoz, tapasztalataimhoz. S legyen bármilyen nagyképű kijelentés is a következő, ilyet nagyon keveset találok, s ha akadok is ilyenre, utólag kiderül, hogy tévedés volt a képem róla...

2017. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiii ***** válasza:

Egy ideje egyébiránt ráléptem egy elmélyülést igénylő, szellemi útra, amiről néha letérek, lelépek vagy egyszerűen csak állok rajta, ez sokat segít, motivál, sőt, szinte csak ez motivál...


Félreértés elkerülendően pedig, nyilvánvalóan nem az motivál, hogy állok egy helyben, hanem ez a bizonyos út, amin hol haladok, hol álldogálok.

2017. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csalad, munka, hobbi, folyamatos celok es ezek megvalositasa.

Az, hogy kerik, most mar leallhatnek.

Unalmas ember, nem kelti fel az erdeklodesem.

Nem unalmas ember: kihivas szamomra is a tarsasaga.

2017. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat. de így sem értem.

nem lehetne vázlatpont szerűen ilyen kis címekben leírni hogy mik azok a kritériumok amiknek meg kell felelni ahhoz hogy valakit érdekesnek nyilváníthassunk?

2017. aug. 1. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ertelmes, targyi tudasa szeles koru.

Jarja a sajat utjat, tud nemet mondani.

Sikeres abban, amit eltervez.

Felfedezo.

Szenvedelyes, kitarto abban, amit szeret.

Verbalitasa kivalo, aktiv elmenymegoszto.

Felvallalja onmagat.

Pozitiv eletszemleletu.

Stb.stb. kinek mi...

2017. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2017. aug. 1. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!