Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én unom már az ilyen...

Csak én unom már az ilyen jellegű válaszokat/kérdéseket?

Figyelt kérdés
Arra értem az "ilyen" alatt, hogy egy szülő/felnőtt ember ki van akadva, hogy nem azt csinálja a gyereke/ a mai fiatalok amit ők az gyerek korában. Rengeteg ilyent látok a gyakorin, hogy elküldik a "kislányt" babázni, olvasni csak mert ők ezt csinálták akkor és azt kell más is. S arra nem gondoltatok, hogy van aki nem szeret olvasni? Azt mind küldheted. Vagy vanaki nem szeret társaságban lenni, vagy egyszerűen hét közben nem mehet el sehova ezért inkább szabd idejét a gép előtt tölti?. Most gondolom jó sokan felháborodva olvassák ezt a kérdést és tippelik, hogy tini vagyok. Igen, az vagyok. Ráadásul csak 14 éves,de van jó pár korombeli is aki ocsárolja a kisebbeket, jogtalanul hozzá teszem. Most el lehet küldeni megtanulni helyesen írni, vagy olvasni (amúgy én SZEMÉLY SZERINT SZERETEK OLVASNI, de más nem biztos főleg, hogy most annyi szórakozási lehetőség van, és egy könyv nem biztos ,hogy szórakoztató) játszani a barátaimmal(amit hétközben nem engednek meg, főleg hogy falusi vagyok és városi barátaim vannak) festeni(utálok) stb. Csak azt mondom, hogy mert anno nem volt annyi lehetőség és muszáj volt leülni és csináni ami van az nem azt jelenti, hogy mi is elvagyunk kötelezve hogy mindig kint legyünk, és azt csináljuk amit anoo a gyerekek. Vagyok kint is, rengeteget hétvégén meg nyáron, de aki másban leli örömét annak nincs amit tenni. Ennyi. Tanulni én tanulok, ha más nem hiába küldöd el tanulni úgy se fog, le köti majd más a figyelmét. És ez nem az amikor a felnőtt jó tanácsként mondja hogy menj tanulni , ha nem abban a lenéző formában, hogy "Jaj Istenem nekem akkor ilyenem nem volt, te se vedd elő, neked nem való ilyen, menj tanulni drága" ami 99% jelen van a gyakorin. Lehet háborogni, de ez már idegesít. Csak ennyit akartam. Kíváncsi vagyok ki tat velem. Habár érzem senki, mert nekem nincs helyem ebben a korban a gyakorin. Menjek tanulni inkább, ugye? Már befejeztem ,nyugi.

2017. okt. 10. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Én azt unom, hogy a mai tinik (mint Te is) unalmukban, provokálnak.

Valamint játszák a sokat élt bölcs tanácsadót.

2017. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem mikor másnak fáj az igazság. Neked sem volt jobb dolgod mind nekem;) Nem provokálni akartam angyalka, hanem csak a tudtotokra adni, hogy nem belőletek áll a világ, és nekünk nem kötelező azt csinálni amit nektek anno. Vagy talán igen? És miért? Mert ha normálisan kifejtetted volna a véleményed akkor azt mondom oké, de nem ezt tetted;)
2017. okt. 10. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, ez mindig lesz, elfelejtik, hogy voltak fiatalok.

Bezzegrégen...áh.

2017. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én megértelek, az én fiatal koromban is ez volt. "Ezek a mai fiatalok, bezzeg az én időmben stb." Próbáld meg valahogy elviselni. Igazából később sem jobb, mert a felnőttek egymást is piszkálják, valamit mindig sikerül találni, amivel a másik idegeire másznak.
2017. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azon röhögök még, amikor pl. valami új zenére mondják "megérett a világ a pusztulásra, mi ez a zaj", közben anno a Beatles-re, Judas Priest-re vagy akár a klasszikusokra is mondtak hasonlóakat.
2017. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te. (Akkor mi van???)
2017. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En meg azt utalom, mikor valaki beallitja, hogy o mekkora kulonc, holott semmivel se rosszabb vagy jobb, mint masok
2017. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Rajtad kívül senki sem háborog.

2. Ne idegeskedj.

3. Menj tanulni.

2017. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te is unod már a kioktatást?


Gyakran találkozom gyerekükkel elégedetlen szülőkkel itt a gyakin, amit nehezményezek.


A szülők, minket, a fiatal generációt babázásra, olvasásra kényszerítenek, azzal az indokkal, mert a múlt században ők is olvastak és babáztak.


Kedves szülők! Nem mindenki találja örömét az olvasásban. Mindenkinek megvan a számára kedves időtőltés. Egy részük társasági, ők szórakozni járnak, a másik részük otthon tölti szabadidejét.


Tizennégy éves falúsi lány vagyok. Talán most néhányuk a fogát vicsorítja, és az öklét rázza, mert hangot emeltem az elnyomás ellen.


A korosztályomban is akad olyan illető, akik pálcát törnek a kissebbek fölött, - hozzáteszem, alaptalanul.


Szeretek olvasni, de annyi szórakozási lehetőség nyílt ebben a században, hogy egy könyv nem feltétlenül nyújt nagyobb élményt.


Nem szeretnénk, azt csinálni, mint az önök múlt századában a gyerekek. Örülnék, ha több tisztelettel állnának a szülők a korosztályomhoz, mellőzve a lekezelő stílust "tanulj!olvass!" , mert ez dacot eredményez, és egyre több lesz /azértse!/ hozzáállás.


Felháborító számomra, hogy unos-untalan túlnyomórészt a gyaki hozzászólásokat elintézik azzal "na jó van menjél tanulni".


Szeretek tanulni. Rajzolni nem szeretek.

Lehet becsmérelni a helyesírásom.


Megkérem a kedves szülőket, hogy ne hozzanak ki a sodromból, mert kiállok a korosztályom érdekeiért, ha teszik, ha nem.


Nincs több mondanivalóm. Fontolják meg a leírtakat. Jegyezzék meg: nekem is van helyem a gyakin, nem csak önöknek.


Menjek tanulni?

Befejeztem, nyugi. :)

2017. okt. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj tanulni. Vagy olvass, esetleg rajzolhatnál is.
2017. okt. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!