Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha holnap felkelve semmilyen...

Ha holnap felkelve semmilyen belső korlát nem gátolna a nap végéig, mihez kezdenél?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Megcsókolnám a barátnőmet. ^-^
2017. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De édes vagy :)
2017. okt. 10. 17:25
 3/13 piriiiii ***** válasza:
59%

Miért belső korlátot írsz? Miért nem külsőt?

Bár nem feltétlenül válik szét a kettő.

Egyébként hazautaznék a barátomhoz, a kutyámhoz. Rettentően hiányoznak... pedig ma még mellettük keltem fel.

2017. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a legtöbb emberben, ha nem lenne belső korlát, akkor gyilkolnának, erőszakolnának meg öngyilkosok lennének.
2017. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Megcsókolnám az összes csinosabb nőt az utcán. Amelyik pofán vágna, azokat még egyszer.:)
2017. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
6 mi korlátoz ebben? még gyávának lenni is gyáva vagy?
2017. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért lenne gyávaság öngyilkosnak lenni? Pont hogy nem öngyilkosnak lenni gyávaság, akkor, amikor öngyilkos akarsz lenni.
2017. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
off, de az öngyilkossághoz bizony kell elhatározás...nem a gyávák sportja.
2017. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ezt az gondolja így, aki nem akar öngyilkos lenni, csak rinyál és sajnáltatja magát..szerintem ahhoz kell erő és bátorság hogy kitarts az életedben és vidd valamire..aki TÉNYLEG öngyilkos akar lenni az azért teszi mert nincs ereje folytatni és inkább feladja..de nekem mindegy legyetek erős öngyilkosok ha nektek az esik jól...én inkább élek. Na csumi. jöhet a 0% :DD
2017. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem érted a lényegét. Igen igazad van, a legnagyobb erős a kitartáshoz kell és leküzdeni a problémákat, ezt senki se vitatja. Elmenekülni és feladni gyávaság ebben is igazad van, viszont átlépni a vonalat és megtenni az öngyilkosságot, ahhoz már kell bizonyos mennyiségű erő, de persze még mindig kevesebb, mint küzdeni. Pont ez a lényege a kérdésnek. Minden emberben van egy gátlás az ellen, hogy megöljük magunkat és aki megakarja tenni, annak ezt le kell tudnia gyűrni.
2017. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!